Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 17 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 323
 1. #81
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Ėshtė mjeshtri qė tė shkruash marrveshjen e paqes me vetveten...........

 2. #82
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "Bohet mirė se nuk ka ēare!"

 3. #83
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Frenoje zemėrimin,pėr tė mos ndez zjarrin!.......

 4. #84
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Zbriti lopa nė qytet dhe mėsoi internetin

 5. #85
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Zbriti lopa nė qytet dhe mėsoi internetin
  hahahaha e fort kjo

 6. #86
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  The silent dog is the first to bite & If You Never Try, You Will Never Know

 7. #87
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  C'do NĖNĖ ėshtė njė magjistare,pasi ėshtė e vetmja qė mund tė tė zhdukė lotėt vetėm me 1 puthje .

 8. #88
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nuk eshte rroba qe ben priftin,por eshte prifti qe ben cunat e lagjes........

 9. #89
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mina
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  Ketej rrotull botes
  Postime
  37
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dhe ne qofte se keni frike te humbni nje person, veproni ne menyren qe ai person te terrorizohet nga humbja juaj.

 10. #90
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me duaj kur me ke,,mos me kerko kur s'me ke

 11. #91
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mina
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  Ketej rrotull botes
  Postime
  37
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ēdo njeri e jeton jetėn e tij dhe paguan ēmimin pėr tė jetuar . E keqja ėshtė se shumė shpesh paguan vetėm pėr njė gabim .
  Madje nuk mbaron kurrė sė paguari : nė marrdhėniet e tij me njerėzit , fati nuk i mbyll kurrė llogaritė .

 12. #92
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mina Lexo postimin
  Dhe ne qofte se keni frike te humbni nje person, veproni ne menyren qe ai person te terrorizohet nga humbja juaj.
  kjo me pelqeu shum

 13. #93
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Shume njerez arrijne te shohin syte tane,por jane te pakte ata qe mund te shohin ne zemer.

 14. #94
  i/e rregjistruar Maska e elton poka
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ka shum shprehje po per mua eshte "ēdo gabim ka nje pendim, e shkuara ska me kthim", "kure mos thuaj jam keq se ka edhe me ke".

 15. #95
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Nese miqesia eshte pika juaj e dobet....athere ju jeni njeriu me i fuqishem ne bote ..............( Abraham Linkoln )

 16. #96
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Pendimi nuk ka vlerė kur zemra thehet! Lėje kafazin hap, por zogu mė nuk kthehet!


 17. #97
  i/e rregjistruar 10% Maska e ErmiraVlore
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mos kerko realitet ndryshe ... thjesht ndrysho ate qe ke ...

 18. #98
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qeni qe leh nuk t`han, po ti per shkaqe sigurie, futja vrapit

 19. #99
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  budallaki i njerit edhe gjithsia skishin fund

  me tnime e kom se une skom ba shkoll

 20. #100
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ate qe ben per vete vdes bashke me ty ,,ate qe ben per te tjeret mbetet e pavdekshme ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM