Receta Gatimi

Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 17 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 323
 1. #121
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha .....sme kishin zen syt thenie me reale se kjo ......na falni per modestin neve ahahahaaha
  Mo ki merak per modestin se te verteten thash

 2. #122
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Mo ki merak per modestin se te verteten thash
  e verteta esht moj e vertetaaa...po kush e vlerson pa .....

 3. #123
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Ndodh ta humbasesh 1 person duke u munduar te besh gjithcka qe mos ta humbasesh!

 4. #124
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te mendosh se ben pa te tjeret eshte gabim, por gabim akoma me i madh eshte te mendosh se te tjeret nuk bejne dot pa ty !!!!

 5. #125
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Sa bukur ėshtė tė falėsh, kur ke mundėsinė tė ndėshkosh,
  sa bukur ėshtė tė heshtėsh, kur ke mundėsinė tė flasėsh,
  sa bukur ėshtė tė buzėqeshėsh edhe kur merzia tė ka kapluar zemrėn tėnde...!

 6. #126
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ai qė kėshillon dikė nė fshehtėsi, vėrtet e ka kėshilluar, e ai qė kėshillon dikė nė prani tė tė tjerėve, vetėm se e ka turpėruar

 7. #127
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Vetėm unė dhe ti e dimė ēfarė do tė thotė tė jemi bashk shpirtėrisht dhe tė ndarė fizikisht! :/

 8. #128
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Trishtimi sheh mbrapa,shqetesimi sheh perreth,besimi sheh lart......

 9. #129
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  liria eshte pena me te cilen shkruajm historin e jetes son , dashuria eshte fleta qe lejon qe mbi te te shkruhet lumturia , dhimbja, zhgenjimi .....fati eshte dora qe shkruan fjalen e fundit..........

 10. #130
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mos e merrni jeten aq serizosht. Ju kurre nuk do te dilni prej saj i gjalle.

 11. #131
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Mos e merrni jeten aq serizosht. Ju kurre nuk do te dilni prej saj i gjalle.
  si meret jeta me " gallat " ???? me vijn ndermend menyra te ndryshme per te qeshur si psh ... alkol ,lend narkotike , devijime etj etj... ( shaka )
  e vertet dramaciteti tepert ste ben mire .............

 12. #132
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Iluzionet behen te rrezikshme nese nuk mund te prodhojne kurrfare iluzionesh.

 13. #133
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Afroju dashurisė dhe kuzhinės me respekt dhe pėrkushtim.......

 14. #134
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pamvarsisht dhembjes jeta vazhdon

 15. #135
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Tuj kajt dalim n'dritė thu ti e dimė ēka o' kjo jetė!

 16. #136
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

 17. #137
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  I mbjellė nga era, i korrur nga era, e prapėseprapė diell krijues; ky ėshtė njeriu, pėrgjatė shekujsh, krenar qė jeton vetėm njė ēast."...

 18. #138
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Une nuk kam deshtuar, thjesht kam gjetur 10.000 menyra qe nuk do funksionoje!

  -Thomas A. Edison

 19. #139
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Ja ke fut kot plako

 20. #140
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  ....Lumturia i ka rrenjet e forta.....dhe deget e brishta
  nga pesha e zhgenjimeve , ato thyhen.....
  por stinet e zemres , nuk i len qe te thahen....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 17 FillimiFillimi ... 23456789101112 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM