Receta Gatimi

Mė ka marr malli...!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 87
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Unhappy Mė ka marr malli...!

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar sadopak nga malli teksa na "vret" nė brendėsi.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...po cfare na hap kshu temash mo djale... na bere pervec se te mendojme dhe melankolik tani.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  e kom dit... E kom dit qe ti kur t'vish, pa na shti me kajt se len! (po po!)

  Le se s'po m'dalin as fjelt...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Me ka marr shum shum malli per motren time.....jasht mase shum...
  po dhe per junin....uffaa.......lepurushi im

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  shume fare per familjen time,niperit e mi dhe ne vecanti per vellackon tim qe e adhuroj.

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  per nja 2 feta me gjalpe te bardhe nga ai i fshatit

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ...po cfare na hap kshu temash mo djale... na bere pervec se te mendojme dhe melankolik tani.
  po c'te bej?! ndjeva mall dhe mendova te shkruaj...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e kom dit... E kom dit qe ti kur t'vish, pa na shti me kajt se len! (po po!)

  Le se s'po m'dalin as fjelt...
  hahaha jo vlla kurr sdo te deshiroja te te shihja ty duke qare dhe askend tjeter! do me pelqente shum buzeqeshjen ta shihja ne fytyren e te gjithve !

 8. #8
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me ka marr madhi per vitet qe po ikin shum shpejt

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  po c'te bej?! ndjeva mall dhe mendova te shkruaj...


  hahaha jo vlla kurr sdo te deshiroja te te shihja ty duke qare dhe askend tjeter! do me pelqente shum buzeqeshjen ta shihja ne fytyren e te gjithve !
  ske faj jo...ndodh... hapja zemren forumit.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ske faj jo...ndodh... hapja zemren forumit.
  hahaha e mire mire,ne fakt ktu jemi shum dhe jo vetem un,skam shkruar asgje deri me tani dhe me kte qe me the as qe do te shkruaj ndonjeher ^_^ kshu qe forumit skam cfare ti hap,vetem ta le ashtu te vetem

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Me ka marr malli per tu lar cik ne det

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Me ka marr malli per dikend por nuk mund t'ja them..

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahaha e mire mire,ne fakt ktu jemi shum dhe jo vetem un,skam shkruar asgje deri me tani dhe me kte qe me the as qe do te shkruaj ndonjeher ^_^ kshu qe forumit skam cfare ti hap,vetem ta le ashtu te vetem
  ti e di...mund te zgjedhesh cte duash. ta thash thjesht per te te dhene ndonje keshille nese do mundesha.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ti e di...mund te zgjedhesh cte duash. ta thash thjesht per te te dhene ndonje keshille nese do mundesha.
  Faleminderit per mirekuptimin edhe pse nuk eshte nevoja flm shum per keshillen tende jaja "nervat kacurrel": jo se bej shaka i pranoj keshillat e tua me deshiren me te madhe dhe shum po shum flm per nje gje te tille... tu hablas en espanol?

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Faleminderit per mirekuptimin edhe pse nuk eshte nevoja flm shum per keshillen tende jaja "nervat kacurrel": jo se bej shaka i pranoj keshillat e tua me deshiren me te madhe dhe shum po shum flm per nje gje te tille... tu hablas en espanol?
  non hablo en espanol...entonces...???

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Me ka marr malli per motrushen time.

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  non hablo en espanol...entonces...???
  Te zura te zura te zuraaaaa !!! oiii Mos me thuaj qe sjam i zgjuar? xD haha

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Te zura te zura te zuraaaaa !!! oiii Mos me thuaj qe sjam i zgjuar? xD haha
  kush ka dyshuar per zgjuarsine tende.Jeton ne Spanje ti eeeeeeeeee...????Che bellooooooooooo... Barcelonaaaaaaaaaaaaaaaa...

 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Per Bimen e keqe , ka je fut mer dreq ????

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  kush ka dyshuar per zgjuarsine tende.Jeton ne Spanje ti eeeeeeeeee...????Che bellooooooooooo... Barcelonaaaaaaaaaaaaaaaa...
  hahaha sa bukur e luan ate gishtin "qe gjasme pa hidhu njeher ktu e mu shpjego " ^_^ Jo jo un nuk te akuzova thjesht te thash Jooo ne barcelon i hate barcelona, thuaj Madrid do ishte superrrrrrrrrr

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. >>>Me ka marre malli....<<<
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 327
  Postimi i Fundit: 12-08-2013, 12:19 AM
 2. Apo te merr malli?????
  Nga Leda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 02:07 PM
 3. Malli per shqiperine.
  Nga mekaniku nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 07:50 PM
 4. Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!
  Nga eri11 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 04:12 PM
 5. Shqiperine e ka marr lumi
  Nga tare nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 09:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė