Dashuria ekziston kudo!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Foto Dashuria ekziston kudo!

  Receta Gatimi

  Ky eshte nje koleksion me foto te disa gjallesave te botes te cilat na tregojne se dashuria ekziston ne cdo gjallese dhe jo vetem tek njeriu. Eshte e vetmja ndjenje e cila na lidh dhe na ben te perbashket ne nje bote te vetme.
 2. #2
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  e bukur ėshtė dashuria dhe shfaqet nė mėnyra shum intesante dhe mahnitėse

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa foto e bukura sidomos kjo e delfinave shum romantike...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum te bukura delfini me macet

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mua me shume me pelqejne ato bibat, rosat si thone

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Mua me shume me pelqejne ato bibat, rosat si thone
  haha...Emaus, mos je gje andej nga Shkodra qe the bibat sepse andej i thojne keshtu...

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  haha...Emaus, mos je gje andej nga Shkodra qe the bibat sepse andej i thojne keshtu...
  Jo nga Fieri jam, por edhe andej biba i thone

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume galeri (me kafshe) romantike

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 11:26 AM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-08-2012, 10:30 PM
 3. Rama: Kutitė po hapen kudo
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 07:56 PM
 4. Mobik SMS Falas kudo nė bote
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-12-2006, 01:26 AM