Nese ju tradhetojne do te ishit hakmarrur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e kledii
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  34
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Nese ju tradhetojne do te ishit hakmarrur?

  Receta Gatimi

  Nese ju tradhetojne do te ishit hakmarrur?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dmth nese do hakmerresha duke e tradhetuar? Jo!!!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mir un po ti siper cfar kerkon ketu

  Jo se ka te tjera plot

 4. #4
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  jo asnjėher maksimumi do ndahesha nga partneri me mendimin qė ai smė ka dashur vėrtet asnjėher dmth un kam gabuar nė zgjedhjen e partnerit

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo kurr nuk do e bej nje gje till .Pse te bi un te njejtin nivel...

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hmmmm edhe po edhe jo ehhehehe

  varet qfar trathtije me kish bere

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Mendoj se hakmarrja do ishte vetem per te humbur kohen, prandaj them se nuk kam kohe per te humbur dhe sdo hakmerresha...thjesht do ta merrja si mesim per here tjeter...

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  e para qe do nxirrja me mesim dhe e dyta do ta beja qe mos ta conte nepermend nje gje te till dhe per me teper mos te guxoj te tallet per me teper me ndjenjat .........

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo sdo e beja nje gje till kurr. SEPSE nese edhe une bej nje gje till tradhtoj, kjo do thot se po behem dyfish tradhtare...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  lexova kto kometet tuaja , dhe sipas jush te hakerresh do te thot tja kthesh me te njeten monedh ...sesht aspak kshu
  un per vete do hakmerresha , do ja nxija jeten pak e nga pak prz ,,, ai te tallet me mua & ndjenjat e mia dhe te dal pa u lagur ?!?! ska shanc

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  lexova kto kometet tuaja , dhe sipas jush te hakerresh do te thot tja kthesh me te njeten monedh ...sesht aspak kshu
  un per vete do hakmerresha , do ja nxija jeten pak e nga pak prz ,,, ai te tallet me mua & ndjenjat e mia dhe te dal pa u lagur ?!?! ska shanc
  Pse te behesh edhe ti tradhtare!lere jeta do ja kthej cdo kujt,vetme duhet durim dhe ti te ecesh ne sigurte ne ate se ben...

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  o motraaaa , te hakmerresh nuk do te thot ta tradhetosh edhe ti ne te njejten menyr ,,,ka gjera te tjera qe mund ti besh ta godasesh atje ku i dhemb me shum (ne kupt figurativ kjo e fundit )

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  o motraaaa , te hakmerresh nuk do te thot ta tradhetosh edhe ti ne te njejten menyr ,,,ka gjera te tjera qe mund ti besh ta godasesh atje ku i dhemb me shum (ne kupt figurativ kjo e fundit )
  Un per vete sjam hakmarrse! se di ngajhet kam qef tjem po nuk mundem e kam provu ni gje till? me shum ja le drejtesis,nese jam ne rruge te drejt dikush tjeter do hakmerret per mua .+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do te donit te ishit ne kete moment?
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 638
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 01:20 AM
 2. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 07:08 PM
 3. Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 02:38 PM
 4. Shenjat e horoskopit qe tradhetojne me shume!..
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 12:07 PM
 5. Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:58 PM