Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

  Receta Gatimi

  Sa e vertete eshte per ju kjo shprehje?!?!


  Tetjereduam,tetjerenaduan,metetjereperfundojme?!?!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!

  Alb-Angel kjo eshte gati gati 100% e vertet e kam degjuar kete shprehje kur kam qene ne klase te 5-st fillore nga nje shoqe e klases te pakten maq njerez sa njoh un qe nga ajo kohe e deri tani kjo shpreje ka dale 100%

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!

  Konfermoj me 100% dhe une. SHUME E vertet

 4. #4

  Re: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!

  No comment

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!

  per mua eshte 50 e 50 pasi ne jete gjerat ndryshojne shpesh, mendimet dhe preferencat ndryshojne gjithashtu. Kjo thenje ndoshta vertetohet me shume ne shqiperi, qe njeriu eshte i detyruar per njeren apo tjetren arsye te beje zgjedhje jo te pelqyera, pasi mamaja, babai, familja , lagjia, shoqeria, apo mardheniet ekonomike dhe sociale e drejtojne ne nje rruge jo te zgjedhur nga ata vete ose kur bejne endrra te parealizuara.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dhe per mua eshte 50% e vertet dhe 50% jo e vertet pasi mund te perfundosh edhe me ate qe do ose me ate qe te do

 7. #7
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  100% mendoj une

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum e vertet esht ne pergjithsi kshu ndodh

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Dhe un kshu menoj...

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  60% po 40% jo

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe un mendoj qe eshte e vertet........

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Konfermoj me 100% dhe une. SHUME E vertet
  Shume vertet njekosisht dhe shum e keqe...

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  per fat te keq, mendoj se eshte e vertete...

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mese e vertet kjo thenie..............

 15. #15
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  E bukur kjo fjaza, nuk e kisha degjuar ndonjeher!

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  100% e ver8 !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te tjere duam e me te tjere perfundojme!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 02:54 PM
 2. Apple pamundėson shfrytėzimin e mbushėsve tjerė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2010, 04:32 AM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 05:54 PM
 4. Kthe Facebook ne gjuhen Shqipe dhe truke te tjere!
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 05:56 PM

Etiketat pėr kėtė Temė