si te luhen lojrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  si te luhen lojrat

  Receta Gatimi

  e di qe kjo tema ime do tju duket qesharake por nuk di si luhen shume lojra, informacionet perkatese jane ne anglisht.
  ndonje ndihme si mund ta marim?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te luhen lojrat

  shko ke lojrat dhe filloi shtypi butonat kot deri sa te kuptosh funksionet e tyre

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: si te luhen lojrat

  ashtu bera po ce do se nuk doli gje, me binin predhat mbi koke

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: si te luhen lojrat

  Kush po Luan?
  Girl on Girl Kamasutra : kuklla
  loool

  une po te gjegja ndonje tetris

  Ps: nqs te besdis mund ta ndryshoj postimin.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: si te luhen lojrat

  po provova te gjitha lojrat mo ca ka ketu per te qeshur, provova ate me zocken ne kafaz, ma hante macka, nje tjeter qe me binin gjylet ne koke dhe me trullosnin, solitarjoja nuk me hapet etj, kur shikoj ca lojra seksi dhe thashe ja te shikoj te pakten ketej si luhet mos ndoshta ka te shkrojtura, po cne. Pastaj jemi te emancipuar ne cunooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 6. #6

  Re: si te luhen lojrat

  • kuklla ėshtė kampioni i Balloon Hunter me njė total pikėsh prej 709
  E Premte Nėntor 02, 2007 12:27 am+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lojrat e Puthjeve!....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:34 PM
 2. Testoni lojrat
  Nga thekingofcs nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-06-2009, 05:33 PM
 3. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 4. Pse nuk luaj dot lojrat?
  Nga atit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 06:59 AM
 5. Problemacione me Lojrat!
  Nga MUAHHH nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-07-2007, 12:24 PM