Receta Gatimi

Cila eshte kafsha juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Cila eshte kafsha juaj e preferuar?

  Mendoj se te gjithe kemi nje kafshe te preferuar qe e mbajme apo do te donim ta mbanim ne shtepi. Do ju kerkoja qe ketu te shkruanit cila eshte kafsha juaj e preferuar dhe pse jo, mund ta shoqeroni dhe me nje foto.

  Une per shembull kam dy kafshe te preferuara. I pari eshte nje qen i rraces Husky Siberian, i cili eshte ky ktu poshte dhe qe mua me pelqen aq shume, saqe mezi po pres sa te lindi nje femer e kesaj rrace qe ti marr nje kelysh te vogel e ta rris vet.
  Kam per ta rrit me qumesht dallendysheje...  Ndersa kafsha tjeter qe do me pelqente te mbaja eshte kjo gjeja ktu poshte, qe them se shume prej jush po thoni me vete sa gje e shemtuar por qe mua me pelqen shume... Ajo quhet Iguana dhe ka nje veti qe merr ngjyren e ambjentit ku rri. Me pelqen sepse perfaqeson nje pjese te karakterit tim, pasi edhe une kudo qe te shkoj mund te pershtatem shume shpejt me kedo. ...


 2. #2
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Macja mė sė shumti mė pėlqen , por qeni sidomos Leci qeni i prindėrve tė mi mė pėlqen shum  [Leci]

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Si ai qeni siper kam qejf ai qe eshte si ujk :

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Husky eshte shume rrace e bukur!

  Dhe kafsha ime e preferuar eshte qeni! si rrace me pelqen Alano dhe Dobermann

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Qengji.....

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Qengji.....
  he dhe pak se erdhen krishtlindjet

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  he dhe pak se erdhen krishtlindjet
  Jo me pare eshte BAJRAMI ...

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Jo me pare eshte BAJRAMI ...
  njesoj eshte, mos harro te na japesh ndonje pjese kukurreci

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Macja eshte kryeveper.....ka cilesi te jashtezakonshme, sepse te ben naze gjate gjithe kohes dhe ti sa me shume e urren aq me shume e do....por kam pare nje dite nje Derr Indian, nuk kishte gje me te lezetshme

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...Qente e bardhe....qe se shpejti do ta marr nje te till....qeni kushurires beri 5 kelysh (kone te bardhe)...hahahahahaha dhe do ma dhuroj njerin mua....o zottttttttt mezi po pres te hap syt se dua qe ta marr ne shtepi....ta rrit une dmth

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Qenet padyshim, sa shum jan te afert me pronarin sa arrin tja kupton edhe gjendjen emocionale , kot nuk thon me mir nje qen shok, se nje shok qen

 12. #12
  i/e rregjistruar Maska e Ages
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kam 2 kafsh te preferuara, nje eshte mbret dhe nje eshte shok.. i pari eshte luani kuptohet sapo thash mbret, kurse kafsh qe mund te mbaj ne shtepi eshte husky siberian, kam nje mik timin qe ka nje te till dhe sa her takohemi merr dhe qenin e tij me vete, keshtu jemi bere si 3 shok te pandar, pres te kem dhe un nje pasardhes te tijin hahahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 3. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM