Kaka, nė kopertinėn e Fifa 11


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Kaka, nė kopertinėn e Fifa 11

  Receta Gatimi


  Kaka, njė prej yjeve tė ekipit Real Madrid, emri i plotė i tė cilit ėshtė Ricardo Izecson dos Santos Leite, do tė jetė i vendosur nė kopertinėn e lojės sė radhės Fifa 11.

  Mesfushori i ekipit Spanjoll Real Madridi qė njihet anembanė botės me nofkėn e tij Kaka, pėrveē se do tė jetė nė kopėrtinė ai do tė jetė edhe qendra e reklamave globale, marketingut dhe fushatave promocionale tė Fifa 11.

  Kaka ėshtė shprehur i nderuar qė do tė jetė nė ballinėn e Fifa-sė, sepse siē thotė ai, gjithmonė ka qenė adhurues i zjarrtė i EA Sports, nė veēanti i Serisė Fifa. “Tė qenit nė ballinė e Fifa Soccer 11 ėshtė njė nder i madh pėr mua pasi qė shumė pak lojtarė kanė kėtė mundėsi, dhe nė kopertinėn e kėsaj loje mahnitėse janė paraqitur disa prej lojtarėve mė tė mirė tė botės”.


  Kohė mė parė nė ueb faqen tonė postuam edhe disa detaje tė reja nga kjo video lojė e dedikuar pėr futbollin, e cila pritet tė paraqitet nė treg gjatė tetorit tė kėtij viti. Fifa ka premtuar shumė ndryshime dhe nė bazė tė imazheve tė para detajet e karaktereve, stili i lojės, driblimet, e shumėēka tjetėr na lėnė tė presim me ėndje pėr tė parė se ēfarė ka pėrgatitur EA kėsaj radhe pėr entuziastėt e sportit.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tamam e paskam imituar!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  fLm ReniX nese ma ke bo ti me youtube Se e pata qit veq linkin per youtube pasiqe nuk dita ku osht CODI per youtube:S

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kodi per Video eshte pas atij te Imazhit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kaka: Nuk isha vetvetja
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:54 PM
 2. Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 12:35 PM
 3. Kaka Refuzon Sheiket,qendron tek Milani
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2009, 06:51 PM
 4. 243 milionė funte pėr Kaka? Milani pranon?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-01-2009, 06:35 PM
 5. Kaka i Milanit u be baba
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 11:52 PM