Kush tradhton me shum femrat/djemt?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 92
 1. #1

  Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Receta Gatimi

  Kush tradhton me shum femrat/djemt PSE

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Sme ka ndodhur, pra smund te pergjigjem!

  Te dyja palet mendoj, me kohet qe kan filluar!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Meshkujttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttt


  Arsyen vec cunat e dine

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  a cjeni dhe ju chickat e satme a papa papa si domos ato adeleshentet e shqiperise qe sa tu kalonte na njoni me X5, ML 550, A8, SEL 600, e harrijne ate tjetrin, smund te ma mohoje njeri se me ka ndodhur vet

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Ja si e shpejgon nje grua arsyen qe e shtyu ta tradhetonte te shoqin me nje djale te ri fare te panjohur, pas dhjete vjete martese.

  - Ai erdhi ne shtepine tone gabimisht, fare gabimisht... i turpshem, pis, cope e cike, s'kish ku ta kapte qeni i uritur...
  E futa ne banje te lahej, e ushqeva, i dhashe nderresat e vjetra te bashkshortit.. Kemishen dhe kostumin qe ai nuk perdorte per vejt me radhe...S'deshi ta merrte, por une i thashe qe im shoq ka kohe qe nuk e perdor dhe ai... E mori. Pastaj buzeqeshi dhe pyeti: Po ndonjegje tjeter qe yt shoq s'e ka perdorur prej kohesh te ka mbetur? Dhe une, pasi u kujtova qe im shoq kishte nje vit pa me prekur me dore, iu afrova. Kaq.


 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  po nuk paska pas faj kjo gruaja, ai burri e paska pas hak tradhtine

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Per mendimin tim, me shume tradhetojne meshkujt! Si i tille them se ne femrat na terheqin prej hunde kur te duan! Mjafton vetem pak "sharm".
  Mua me ka ndodhur disa here dhe ...! Bobo sa te lehte qe jemi ne meshkujt!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Ja doli nje djale qe foli te drejten!!
  Nice one Daku!

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  T'u be qefi, eee? po pse kot kujton ti se e dhashe ate pergjigje une?
  Po ato femra qe vijne me ne, nuk tradhetojne dike?

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Ndonjera mund te tradhtoje po jo shumica si puna e djemve!!

  Megjithse tradhetojne te dy palet!Kush me shume e kush me pak!

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Ketu jemi dakort!
  Si ma kishe fut ti mu te ajo tema tjeter mi?

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  mendoj se si femrat dhe meshkujt tradhetojne. por varet dhe nga vendi ku ne jetojme. ketu ne france psh me shume tradhetojne femrat sesa meshkujt. nuk e di ne vendet e tjera te botes. por edhe ne shqiperi tani po nderohen rolet me shume po tradhetojne femrat sesa meshkujt.
  po te thuash te drejten kot nuk thone qe femra fut dhe djallin ne shishe keshtu qe eshte e afte te beje gjithēka kur do apo jo ? ka ndonji qe e mbeshtet mendimin tim apo jo ? *

 13. #13

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  meshkujt shume me teper sepse nje femer....hajd mo dhe ti mungojne shume gjera seksualisht gjen ngrohtesine ne nje fjale ne nje xhest te mashkullit te saj plus qe leviz me teper me ndjenja .....kurse meshkujt jane me te lehte dhe tradhetija per ta nuk do te thote sesben lidhje emocionale e thelle dashurie por thjesht nje kenaqesi e ben te dale nga rruga.....por ne kohen tone ....dhe femrat kane nisur te kerkojne ne vende te tjera ato qe i mungojne ...pa e menduar dy here.....

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Me shume tradhtojne meshkujt per mendimin tim. Mos te rafte thuaj.

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Te ka rene gje ty nje njesho???

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Me ke rene ti per pjese more, qe ngele duke me tradhetuar ne forum.

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  E rendesishme eshte te dime perse lind tradhetia. Per mendimin tim ty dy palet tradheotjne njesoj, por ne menyra te ndryshme, psh mashkulli tradheton thjesh per tu kenaqur seksualisht kurse femra tradheton per tu kenaqur nga ana sentimentale. Dhe nqs per burrin eshte thjesht nje e kaluar kohe pasi perseri kthehet tek krevati bashkeshortor (dhe kerkon te mos meret vesh), gruaja nga ana e saj e ben publike ose tregohet moskokecarese dhe keshtu, burrit i thone bravo dhe gruas qe je nje P....................

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Jam dakord me ty kuklla per kete qe thua ne fund! E di pse? Per ate qe thua pak me lart:
  Kodi:
  mashkulli tradheton thjesh per tu kenaqur seksualisht kurse femra tradheton per tu kenaqur nga ana sentimentale
  Dhe prandaj kjo:
  Kodi:
  burrit i thone bravo dhe gruas qe je nje P....................
  Eshte shume e vertete! Pasi mashkulli nuk i ngaterron asnjehere sentimentet ndersa femra po!

  Ky eshte mendimi im dhe eshte shume e vertete kjo!

 19. #19

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Njesoj e dredhin

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush tradhton me shum femrat/djemt?

  Meshkujt me shume!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-03-2014, 12:04 PM
 2. Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 03:54 PM
 3. Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 11:20 PM
 4. Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 07:05 PM

Etiketat pėr kėtė Temė