Daku323


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Daku323

  Receta Gatimi

  A ta hap edhe daku nje album per vete?
  Po shajti njeri do ju boj me fol me vete!!!

  Ketu jam ne Korce mbas nje pune qe kisha aty! Foto para nja 6 vjetesh! Bo sa i bukur qe kom qene! U plakem tani!


  Foto e skanuar!

  Kjo eshte po ate dite ne nje lokal aty afer!


  Foto e skanuar!

  Kete ketu doja mos ta publikoja, por thashe "Pse jo?" Kush e njef veten aty mos te beje ze se e mbyta!


  Foto e skanuar!

  Ketu jam ne Ulqin! Me vjen keq qe nuk erdhi edhe njoni knej verdalle aty po c'te bejme?


  Foto e skanuar!
  Do shoh reagimin dhe kismet do fus edhe foto te tanishme!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  daku hallall plako tamom cun tirone

 3. #3

  Re: Daku323

  qenka dhe Lakja ata te tjeret si njoh

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Daku323

  I papar fare :=)

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  sa ma boni qefin mor vllezer! Prit se do vej foto te kelyshit tim, flasim prape pastaj!

 6. #6

  Re: Daku323

  Daku ajo foto me grupin sa kohe ka qe eshte bere

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Po nja 3-4 vjet patjeter!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Daku323

  Boooo gjithmon me nerva ti mor djale! Mi ke ngrysur ato vetllat, dukesh sikur po te martojn me zor!!!!!

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Shoqe, nuk ka foto me martese aty! Une i martuar jam po duan te me ndajne!

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Po kjo goca ketu nga ka ngjare? Kush e gjen fiton nje komposto kumlle!  Ky eshte thesari im! Ta jap shpirtin per kete eshte gjeja me e vogel qe mund te bej!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  nga ty ka ngja me vetllat e ngrysme. mendoj se ti mund te kesh qene keshtu i vogel

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Hahaha, mua me ka ngja majmunja e vogel! Ja per shembull ketu kam filluar t'i mesoj cigaren dhe alkoolin!


 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Daku323

  O Daku, po pse kaq i ngrysur mor burre, per se mbari je, po qesh icik pak si nevrik dukesh

  Cupen e ke si yll, nga vetullat ty te ka ngjare

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Jo mo njesho! Nuk e di pse dal keshtu ne foto se ne pergjithesi jam tip shume i qeshur!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Daku goca ty te ngjan,sidomos per te ngrene te frruni te dy.

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Po mor daj po mos mi qit horrlliqet!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  Ok se une di shume

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323


 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Daku323

  o daku ku eshte ajo kompostoja ime se me duket e gjeta i pari qe te ngjante ty

  du komposton una

 20. #20

  Re: Daku323

  Cfar shije e do komposton PoLiGrAfIkSi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mbi Dakun (daku323)
  Nga EMAUS nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-11-2007, 07:06 PM