Receta Gatimi

Kerkesa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e cipiripi
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Kerkesa

  kerkesa ime eshte qe ne te ardhmen te ket ma shum qibrita hehehheheh

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  16
  dua te me ndihmoni per fiziken tema eshte struktura e lendes se trupit te ngurte kristalore,ose per struktura e lendes se trupit te ngurte amorf ju lutem sa me shpejt faleminderit
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 12-06-2009 mė 08:24 AM. Arsyeja: Perdor Tastin Edito

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  briken, pse nuk merr nje liber fizike dhe ulu e lexoje, ēfare pret nga forumi, te jape ai provimin per ty?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkesa per Tutoriale dhe Shpjegime?
  Nga Lirenti nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 07-08-2011, 09:37 AM
 2. Programe per celulare! (+Kerkesa)
  Nga daku323 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 02:59 PM
 3. Kerkesa per Samsung
  Nga burimi_zh nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-06-2010, 10:01 PM