I rrept ne klas! E di kush jam une?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  I rrept ne klas! E di kush jam une?

  Receta Gatimi

  http://www.youtube.com/watch?v=jUsABNp7kU8
  Kjo ishte e fort fare

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I rrept ne klas! E di kush jam une?

  keshtu eshte kur si njeh njerzit hahahahaha e fort ishte

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ...kjo ka ndodhur ne gjimnazin "1 maji" ne vlore


  p.s : ajo vidjua jote nuk me hapet renix :S

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Si plasi dajaku aty

  videon siper e paskan heq!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Duket se sa me kultur jan vlonjatet

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Duket se sa me kultur jan fieraket


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush e gjen
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 215
  Postimi i Fundit: 23-11-2015, 03:46 PM
 2. Kush e gjen
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 12:17 PM
 3. Shampanja kjo pije Klas!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 4. Kush me ndihmon per (MAC)?
  Nga bledi1 nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2009, 10:49 AM