Receta Gatimi

Bastardimi i gjuhes shqipe!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  K.O Bastardimi i gjuhes shqipe!  No Coment, por keto "te hyrat" spo e marr vesh!!!

  Nuk eshte rasti i pare qe gazeta/revista shqiptare te njohura shkruajne si nje nxenes i klases se pare.

  Keto te hyrat sikur te ishin te ardhurat mbase kete artikull nuk do e shkruaja, por ketij gazetari i ka hyre dhe dal nga veshi tjeter shkolla

  !!!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Te ardhurave normalisht duhet te shkruhet,por Telegrafi.com eshte faqe kosovare,dhe kane disa fjale ndryshe ato prandaj qe ne na tingellon pak keq.Por prap dalim aty tek shkolla,ai ne liber ose ne Gjuhen Shqipe ku ta di une se me cfare ka mesuar ai sbesoj se e ka msuar te Hyrave por te ardhurat.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  E kuptoj qe jane kosovar, por nqs pretendojne se shkruajne shqip nje kryeredaktor qe flet "shqip" duhet ta kene. Kam frike se i besohen shume google translate

  Dhe PC world albania, eshte kosovare, por ALBANIA perkthehet SHQIPERI dhe ne faqe te pare kane, Tė vequara????

  ca eshte bere shqipja cope cope nga politikanet dhe te flasim me dialekt ne faqe zyrtare, i bie qe te fluturojne gomaret se shpejti...
  a vetqofshin ata!!!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  haha,mire e ke ti Google Translate,shyqyr qe ka dale.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjuha Shqipe
  Nga kristimcs nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-12-2013, 08:43 PM
 2. gjuha shqipe
  Nga kuklla nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-09-2008, 11:03 AM
 3. Shpjegimi i gjuhes HTML!
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 09:59 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 11:01 AM
 5. English Grammar ( Pjesa e parė) Gramatika e Gjuhės angleze
  Nga Kampioni99 nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2008, 08:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė