FORCA MILAN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 135
 1. #81
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORCA MILAN

  Receta Gatimi

  e hengri dhe dida si aktor i mbaruar, (ndoshta pas karieres sportive do te behet akotr telenovelash dhe po ben provat)

 2. #82
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  E perseris edhe njehere! Kush nuk eshte Milanist te dale jasht!

 3. #83
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORCA MILAN

  daku shko andej nga i ka vajtur mendja altinit per te bere d..... se do qeshesh

 4. #84
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  Hahaha! Ja po shkoj ti hudh nje sy se po me shkon menja qe tani qe do kete gallat!

 5. #85

  Re: FORCA MILAN

  Ju erdhi zeri juve Milanisteve

 6. #86
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  Une bertas per Milanin sa te me teket! Nuk te pyes fare ty!

 7. #87

  Re: FORCA MILAN

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"13951
  Une bertas per Milanin sa te me teket! Nuk te pyes fare ty!

  Ka rregull ne temen qe jam un moderator dhe e bertitura

 8. #88
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  UE, PSE TI JE MOD KETU EEE? NA FAL SHEFO SE NUK BERTAS MO!!!

 9. #89

  Re: FORCA MILAN

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"13975
  UE, PSE TI JE MOD KETU EEE? NA FAL SHEFO SE NUK BERTAS MO!!!
  Forca Fiorentina

 10. #90
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  Forzza cagliari!

  Ja futa kot tani me duket!

 11. #91
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORCA MILAN

  forza berlusconi thuaj ti dhe je brenda

 12. #92
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  MILAN FOREVER.
  Milan eshte skuadra me e mire sot per sot kush thote jo e thote nga inati.
  MIlani eshte i perjetshem nuk vdes kurre.
  MILAN MILAN MILAN

 13. #93
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORCA MILAN

  ma vai cagare ti, qenka skuadra me e mire, nga e nxore kete shprehje nga gjumi

 14. #94
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  hahaha.Kuklla po ti derisa je ne kete faqe te interesoka Milani.
  Ti je me inter blozen qe kur kishte ronaldon mendoj hahahaha

 15. #95
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORCA MILAN

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rooney\";p=\"14060
  hahaha.Kuklla po ti derisa je ne kete faqe te interesoka Milani.
  Ti je me inter blozen qe kur kishte ronaldon mendoj hahahaha
  ik ore nderro skuader se milani ka ikur per lesh..

 16. #96
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  Ej ju qe jeni me InTeRiN pse nuk shkruani te faqa juaj poshte Inter
  MILAN MILAN MILAN
  Jane champions

 17. #97
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  ik ore nderro skuader se milani ka ikur per lesh..

  leshi ben pune tani se eshte dimer edhe te mban ngrohte
  Mire e ka lakja shkoni tek faqja juaj.
  Keta te interit dhe dhi te zgjebura dhe bishtin perpjete.

 18. #98
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORCA MILAN

  sdime se kush eshte zgjebosur dhe jo vetem qe ngre bishtin po dhe etund nga te kater anet

 19. #99
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"14355
  sdime se kush eshte zgjebosur dhe jo vetem qe ngre bishtin po dhe etund nga te kater anet
  kujt i djeg le ta mbaje
  Milan is the best po sju pelqeu ikni ne faqen tuaj

 20. #100

  Re: FORCA MILAN

  AC Milan 0 : 1 Empoli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FORCA JUVENTUS
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 10:19 PM
 2. Forca e fjaleve
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-03-2013, 09:22 PM
 3. Foto nga Forca e Sigurisė sė Kosovės
  Nga gjendar nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 08:30 PM
 4. Tirana 2 Milan 0
  Nga kuklla nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-10-2008, 04:58 PM
 5. 95 vjet Forca te Armatosura shqiptare
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 02:21 PM