Receta Gatimi

FORCA MILAN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567
Rezultatet nga 121 deri tek 135 prej 135
 1. #121
  i/e rregjistruar 10% Maska e kafka
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  nuk keni mo goj me fol per juven se vec llafe keni po ne fush ju dalin prej hunsh

 2. #122
  i/e rregjistruar 10% Maska e kafka
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: FORCA MILAN

  akoma mani forcat te milani ai ka maru si skuader

 3. #123
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Forca Milan duam fitore sot edhe pse Kaka sluan ja kemi marr doren Interit ajde Ronaldinjo edhe golin e dyte sonte ne derbi besojm se do fitojm.

 4. #124
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  duhet te fitojne, se luajne dhe ne Sansiro......... FORZA MILAN

 5. #125
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Per te gjithe ate qe duan te ndjekin ndeshjen Live - Inter Milan te shkojne ne hapesiren e Futobollit Live
  Ndeshja fillon ne 20:30

 6. #126
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Disa nga castet Milan-Inter derbi kaluar fiton Milan 1 Inter 0 Gol i Rolandinjos. 7. #127
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  milano

  edhe pse milano e ka ekipin me te mir,mua ma merr mendja qe do te fiton interi.edhe une jam per milanon.por nuk i dihet??

 8. #128
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o klitono pse nuk i ve ene kto dy golat qe boni interi sot

 9. #129
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  nuk po ju kuptoj

  nuk po ju kuptoj se qfar jeni duke folur,
  une nuk edi rezultatin fare ,pasi jam ne pune dhe nuk kam tv afer fare.
  por si do qoft edhe une jam per milanon.
  une tash po eshof ne live score rezultatin,dhe me keq ardhje po ju them se me ket rezultat ,veshtir qenka per milanon.
  pershendetje ;atit

 10. #130
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po Atit ne kete moment ndeshja eshte Inter 2 Milan 0

 11. #131
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mbaroi

  2 me 1 per Interin

 12. #132
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Nje ndeshje shume e bukur dhe e forte, per mendimin tim fitoi me i miri megjith se isha tifoz i Milanit.

 13. #133
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Edhe un per Milanin, ta kishte bere golin me shpejt, ndeshja do ishte akoma me e bukur dhe gola do kishte akoma.

 14. #134
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Per te gjithe ata qe se mbajn ment, kujtoj se sot luhet ne Serie A,

  Chievo - Milan

  20:45


 15. #135
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Forca Milan..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567

Tema tė ngjashme

 1. FORCA JUVENTUS
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 09:19 PM
 2. Forca e fjaleve
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-03-2013, 08:22 PM
 3. Foto nga Forca e Sigurisė sė Kosovės
  Nga gjendar nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 07:30 PM
 4. Tirana 2 Milan 0
  Nga kuklla nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-10-2008, 03:58 PM
 5. 95 vjet Forca te Armatosura shqiptare
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 01:21 PM