Dy fjal zemre...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Dy fjal zemre...

  Receta Gatimi

  Te gjithe ne kemi dike per zemer qe aq shume na mungon dhe kemi deshire te dijme per te....dhe te i themi dy fjale zemre t'ja kushtojme pikrisht atij/asaj qe zemra na kerkon.....qofte me nje Miremengjes,Mirdita apo Mirembrema nga ketu ku jemi .  Nuk kam mendu qe vjen vera , pa Ty...!
  Lutem,te jesh mire ne cdo aspekt jetsor!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me Mungon Shum...!!!!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  un do ti thosha (ku je?)

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  E di?!!....
  I adhuroj netet si Sonte...
  Ku qielli eshte i paster,e yjet duken kaq qarte ...
  Kjo me ben te te dalloj lehte TY e me pas te te flas ...
  Ndoshta per shume njerz Un jam 1 e cmendur,por ato jam e sigurt qe nuk me kuptojne..

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  I will always be there... for you!

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  E di?!!....
  I adhuroj netet si Sonte...
  Ku qielli eshte i paster,e yjet duken kaq qarte ...
  Kjo me ben te te dalloj lehte TY e me pas te te flas ...
  Ndoshta per shume njerz Un jam 1 e cmendur,por ato jam e sigurt qe nuk me kuptojne..
  dy fjal rrushe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 1 foto sa 1000 fjal !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 26-11-2013, 10:14 PM
 2. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:07 AM
 3. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2010, 01:24 PM
 4. Ndihme - Rrahje te shpejta zemre
  Nga inxhinieri21 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 11:27 AM
 5. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
  Nga Kliton nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:30 PM