Receta Gatimi

Letra e nje femije per prinderit e tij!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Letra e nje femije per prinderit e tij!

  LETRA E NJE FEMIJE PER PRINDERIT E TIJ!


  MOS ME JEPNI CDO GJE QE KERKOJ.
  DISA HERE KERKOJ, QE TE SHIKOJ SE SA LARG DO TE ME LINI TE SHKOJ.

  MOS ME BERTISNI, SEPSE ME MESONI QE EDHE UNE TE VEPROJ NE KETE MENYRE, QE NUK DESHIROJ TA NDJEK.

  MOS ME URDHERONI GJITHMONE.

  ME PYESNI.

  NESE, ME PREMTONI TE ME JEPNI DICKA, BEJENI.

  MOS ME KRAHASONI ME TE TJERET, NE MENYRE TE VECANTE ME VELLEZERIT (MOTRAT) E MI.

  MOS NDERRONI MENDIM, PER ATE CFARE UNE DUHET TE BEJ.

  VENDOSNI DHE QENDRONI TE PALEKUNDSHEM.

  ME LINI EDHE MUA TE BEJ DISA GJERA, SEPSE NDRYSHE NUK DO TE MESOJ KURRE.

  MOS ME THONI: "BEJE KETE, SEPSE DISA HERE AS QE E DINI ARSYEN".

  NESE BENI GABIM, PRANOJENI. ME NDIHMON EDHE MUA QE TE PRANOJ GABIMET E MIA.

  MOS ME KERKONI QE TE BEJ GJERA, QE AS JU VETE NUK I BENI.

  ME MESONI QE TE NJOH DHE TE DUA PERENDINE.

  NESE JU THEM NJE PROBLEM TIMIN, MOS ME THONI SE NUK KENI KOHE PER BUDALLALLEQE TE TILLA, OSE SE KJO NUK ESHTE DICKA E RENDESISHME.

  MUNDOHUNI QE TE ME KUPTONI DHE TE ME NDIHMONI!


  www.bukuri.com

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Letra e nje femije per prinderit e tij!

  Shume shume e bukur.Mjaft e goditur

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Letra e nje femije per prinderit e tij!

  Shume prekese, e vertete!

 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Letra e nje femije per prinderit e tij!

  Xhan Xhan Femijet

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Letra e nje femije per prinderit e tij!

  interesante.....

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  12

  Re: Letra e nje femije per prinderit e tij!

  me te vrtet shume interesante ..
  por paska qen femije i zegjuar ky ???

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  fantastike!....

  - - - Updated - - -

  fantastike!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Letra te pa postuara asnjehere
  Nga kuklla nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-12-2015, 12:20 AM
 2. Prindėrit e zinj lindin fėmijė tė bardhė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-05-2011, 04:59 PM
 3. Marredhenia juaj me prinderit?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 05:23 PM
 4. Vendos prindėrit nė shitje
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:12 PM
 5. Martesat per “letra”???
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:08 PM