Krijimi i nje profili per politiken.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Krijimi i nje profili per politiken.

  Receta Gatimi

  Do sugjeroja te krijohej dhe nje profil per politiken mes te tjerave, sepse edhe ajo eshte nje aktualitet, sikurse esht shkenca, apo shtypi i dites etj etj.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Faleminderit Andi! Do te rishikohet nen-forumi i Politikes!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Krijimi i nje sistemi operativ!!!
  Nga alfa1993 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-07-2012, 04:34 PM
 2. Krijimi i nje Serveri me Filezilla
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 04:20 PM
 3. Arnorl Shvarceneger lė politikėn, rikthehet nė Hollivud
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 03:10 PM
 4. Krijimi i webfaqeve free!!
  Nga Erdi nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:14 AM
 5. gjinia...tek profili...,.
  Nga carolina nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-07-2007, 01:37 PM