Copy dhe Paste ne boten reale!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Copy dhe Paste ne boten reale!

  Receta Gatimi

  Keni menduar ndonjehere si mund te zevendesohen Copy/Paste ne boten reale?  Besoj se u kuptuam

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  I like.............

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kurse un dislike! Jam kunder copy/paste haha!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Laptopi nuk ben Copy Paste
  Nga Real Madrit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 01:56 PM
 2. Brusha e dhėmbėve qė nuk ka nevojė pėr pastė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-05-2011, 06:48 PM
 3. Ēfarė paste dhėmbesh pėrdorni?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 12:05 AM

Etiketat pėr kėtė Temė