Disa modifikime ne pamjen Firefox 4


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Programe Disa modifikime ne pamjen Firefox 4

  Receta Gatimi

  Butoni siper i Firefox 4 me duket si i pa pershtatshem, keshtu mendova te bej disa modifikime!

  Ja krahasimi!


  Se shpejti do publikoj dhe kodin per kete modifikim!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit Reni!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit modifikim i bukur

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Bukur bukur.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  gjithesesi koncepti eshte te heq fjalen FIREFOX, dhe ta zevendesoj me logo, si dhe te shfrytezoj hapesiren bosh siper!

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ide teper e mire me pelqen shume,pasi ajo hapesira bosh me duket kot dhe se kuptoj perse e kane bere aq te madhe,siku te shtosh dhe Bookmarks Toolbar aty,shkon deri tek cereku faqes hapesira bosh pastaj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook ndryshon pamjen e fotove
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 04:33 PM
 2. Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 08:47 PM
 3. Ndysho pamjen e identifikimit te Windows 7
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2011, 02:16 PM
 4. Ndrysho Pamjen e Hyrjes ne Vista
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 11:10 AM
 5. Firefox: Kartela e shkarkimeve ne Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė