Problem me gjetjen e Drajvera-ve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Problem me gjetjen e Drajvera-ve

  Receta Gatimi

  Mund dikush te mi gjej drajverat Multimedia Audio Controller dhe Ethernet Controller kete te fundit e kam gjet ama nuk asht 100% per pc-n time Pc-ja eshte DELL Optiplecs GX 280.Ju faliminderit

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po te kerkosh ne forum ke plot programe per te gjetur drjaverat ne menyre automatike,kerkoni pak se sju gjen gje,thjesht nje klim 2-3 sekondash eshte ,gjithsesi shkarko kete program dhe i gjen te gjithe drajverat ky,e ke profesional + serial.

  Kodi:
  http://hotfile.com/dl/70600038/b6e0b7a/Driver_Genius_Professional_www.lirenti.com.rar.html

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Faliminderit Kliton por une e shkarkova nje tjeter ketu ne forum por nuk me kryti pune pikrisht per kta dy drivera qe me mbeten e te tjeret i gjet,per kete arsyje bera kerkes ok po e provoj edhe me kete Genius Professional

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ok ok,kerkoj ndjese,gjithsesi,provoje nje her kete ne qoftese nuk mbaron pune mos nguro te shkruash perseri.

  Kalofsh mire.

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e shqiprimi
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a munet dikush me mi gjet driverat e ethernet controler

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. PHP Script per gjetjen Automatike te Sistemit Operativ
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 07:08 PM
 2. Mozilla zgjeron shpėrblimet pėr gjetjen e bugs nė aplikacionet Web
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 07:44 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-07-2010, 12:16 PM
 4. Gazetarėt, 10 mijė euro pėr gjetjen e Taēit
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2009, 05:04 PM
 5. Me nevojiten drajvera
  Nga briken nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-12-2008, 05:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė