Emer Djali


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Emer Djali

  Receta Gatimi

  Pershendetje:
  Po e hap kete teme se me duhet nje emer djali,
  kush do mund te shpreh mendimin e tij..

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pershendetje Aurel!

  Ka preferenca ne gjatesi te emrit, te huaj, me shkronja jo shqip?

  do te supozoja:

  Gabriel
  Olivier
  Nolan
  Leon
  Diego
  Marko

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  dhe un dua ca emra djemsh... ( per motren shtatzane )
  emra te vecant...dhe jo shum te gjat....

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  edhe une duaaaaa per bebin tim,nuk kam por e kam ne plan te zgjeroj familjen

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  bebin beje ti...emrin ja gjejm ne...cke ti ...vetem beje

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  bebin beje ti...emrin ja gjejm ne...cke ti ...vetem beje
  hahhaha drejt asaj rruge jam,edhe mua emrat shkurt me pelqejne,do behesh kumbara e bebit tim?...apo do thuash me vehte ti,erdhi nje antare e re dhe me thot behu kumbara e bebit tim hahahahahahaha ,duke qene se jemi nga Vlora them une,kur te shkoj tek mami ta sjell nje xhiro bebin tek ty

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ahahahahahaha.....seriozisht e ke ti moj ..........me gjiiiith qejf......
  ca rendesie ka qe je antare e re....ktu e pas 9 muajsh yhyhyyyy...do njihemi.....

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahahhaahaha sa gallate je,ja e gjeta dhe kumbaren e bebit,une uroj te beje vajze mojj se vdesssss....lutu per mua

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uaaa....un thash njeher ti shkruaj qe e dua vajz...po thash sjam un mamaja ahahahaha
  dhe un vdessss per vajza..madje u merzita njecik per motren....po nejse...e rendesishme esht te jet mir
  te te ndez qiri ne kuzum baba moj

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  urime motres tende,femija eshte dhurate nga zoti,vajze apo djale qofte,ta mbushin shpirtin me gezim,pa varsisht se djemte jane njecik trazavac hahahaha
  pse do shkosh te enjten ne kuzum baba?...ndize nje qiri per mua,sa e mire je prz,jam e lumtur qe kam nje patriote si ty

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  flm per motren..........nuk jan djemt grindavec moj...jan vajzat.... thon qe te shkelmojn ne bark qe 2 muajshe e gjysem ahahaha
  kte te enjte jo , por shkoj shpesh ( me teper per tu qetesuar nga ajri paster aty ) . por ta premtoj qe do e bej .
  tani mos me dil nga tema.....po me sill ndonje emer djali te bukur

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahaha,gallate je,jane trazavac te thash jo grinadvec ahahahha,pastaj vajzat nuk jane vetem nje gje,hahahaha,jane shume gjera bashke,te tera me vehte i kane lumdhat..
  psh,emri Brus mua me pelqen shume,Aris,Aivi,Enton,kaq me vijne ndermend tani,te pelqen ndonjeri?...

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahaha sa qesha prz ......

  te 4 me pelqyen. i shenoj ne cel...e ne muajin e 9 do dorzoj listen

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahaha edhe une me lot kam qesh,edhe po nuk i shenove i gjen ketu se i bera save une hahahaha

  kalofsh sa me bukur,ishte kenaqesi te komentoja me ty patriote,uroj te lexohemi se shpejti,naten e mire

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ahahaha....kenaqsia ishte e tera imja.........po cohem dhe un se zura rrenj ktu
  naten

 16. #16
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urime motres Labe , shtatzani te mbare
  Noam......Janis
  Gael........Matis
  Timeo......Elias ose Elian ose Iljan
  Kiljan.......Joan
  Aleksi......Nael

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Urime urime, shendosh ishalla!

  Per emrin Aurel un do te sygjeroja emra Shqiptar njeri!

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ju faleminderit shum
  Shum te bukur dhe te vecant emrat e mimes......fiks si i do ajo...
  @iceman ...motra nuk jeton ne shqiperi...dhe emri do pershtatet pak me vendin ...se ma tallin shoket nipin pastaj ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 08:48 PM
 2. Kerkoj 1 emer per...
  Nga labja nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 71
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 10:39 PM
 3. Ne Emer te Dashurise!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 11:36 AM
 4. Emer vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 24-09-2010, 11:12 PM
 5. Emer Vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-10-2009, 06:08 PM