Receta Gatimi

Fjalor Anglisht Shqip per iPhone


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Fjalor Anglisht Shqip per iPhone

  Per te gjithe perdoruesit e iPhone, ketu kane nje fjalor Anglisht - Shqip
  Shkarko Fjalorin Anglisht Shqip per iPhone:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?ocd5d1b6e512j9e

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Faleminderit por kur te blej nje iPhone hahaha

  Shum i nevojshem per te gjitha versionet e iPhone ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalor Turqisht-Shqip ( Te qeshim pak )
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-02-2018, 08:19 PM
 2. Fjalor Shqip-Italisht
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:14 AM
 3. Fjalor Shqip - Anglisht (me kod me te tera) :lol:
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 02-08-2010, 06:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė