Receta Gatimi

A do ta fillonit shkollen ne moshe te madhe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  A do ta fillonit shkollen ne moshe te madhe

  A do ta kishit nisur nje shkolle te larte kur t'iu jepej mundesia si ka bere nje zonje nga Italia, e mbaron te mesmen ne moshe 72 vjecare dhe synon te kryeje studimet universitare? Une per vete s'e di a do mundesha!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Besoj se ēdo periudh ka lezetin e vet! por tani po te zuri halli ne mosh te madhe do e besh ske ēfare ben, ose ata miliardaret e trasheguar qe nuk dine ēfare ti bejne lekeve!

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Do ta vazhdoja pse jo...Shume student sot nuk arrijne te marrin apo te fillojne shkollen qe deshirojne, keshtu qe detyrohen te vazhdojne ate qe mund ti hyje ne pune me shume ne jete. Atehere pse jo, mbas disa vitesh kur ke arritur dicka ne jete, te vazhdosh ate shkolle dhe te marresh ate profesion qe ndoshta ke enderruar qe ne femijeri...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Me mir von se sa kurr...

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire e ke, edhe kjo macja jote ketu me duket se po ia ben me sy shkolles (shaka). Eshte vertet nje ndjenje e mire te besh shkollen ne cfaredo moshe se jo vetm ploteson veten por e mban edhe ne forme.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė zgjedhim shkollėn e lartė?
  Nga MAJDI nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-06-2011, 06:25 PM
 2. Profesoresha e ēoi ne peshė shkollėn
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 06:48 PM
 3. Nė ē’moshė flasin fėmijėt?
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 05:15 PM
 4. Diplomon nė moshė 94- vjeēare
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 10:52 AM
 5. Ndihme me shkollen e larte!
  Nga endri007 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 10:17 PM