Receta Gatimi

Mbi Dakun (daku323)


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Daku, ne cilin forum angazhohesh me shume dhe do te moderosh?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  dakun angaxhohet tek thashethemt sidomos ate temen "thashethemet sa qef i kom eshte gati t ebeje burgun

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Emaus! Shume faleminderit per konsideraten! Ju jam shume mirenjohes!
  Mua me pelqen shume kinematografia, dhe nje teme e tille ndoshta mund te me shkonte pershtat!

  Me respekt daku323!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  un jam dakort qe daku te behet moderator te kinematografia.

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Komunikime te ndryshme!

  O Poligraf po e bejme me shumice votash ?

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!


 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mbi Dakun (daku323)

  Daku cilet forume mund te mbulosh ti? Ku mendon se mund te angazhohesh me shume dhe mund te pergatitesh materiale te ndryshme? Ne cilat fusha?

  Nuk eshte e thene te jete vetem nje, nese ti mund te mbulosh me shume me thuaj. Mos u nis duke pare se ne cilin forum nuk ka moderator, une mund te fus edhe aty ku ka dy moderatore, ti di me shume se ku ke aftesi dhe mundesi.

  Emaus.

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Mbi Dakun (daku323)

  Emaus, me te vertete qe nuk di se cte them! Une kam shume deshire dhe e kam per nder te jem pjese e Lirenti. com, megjithese une e ndjej qe jam edhe tani, pa qene mod! Te them te drejten Lirenti, eshte nje pjese e shpirtit tim, dhe une ne cdo lloj teme do te jepja maksimumin tim!
  Mua ne pergjithesi, me pelqen informacioni, kinematografia, muzika, dhe mbase ndonje tjeter! Ti mendoje vete dhe ndoshta mund te me sugjerosh edhe ti ndonje nga temat!
  Shume faleminderit per konsideraten!

 9. #9
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Mbi Dakun (daku323)

  Dakun ta vendosim moderator tek ushqimi (shaka)

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Interviste me Emaus dhe Dakun!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-01-2008, 09:56 PM
 2. Daku323
  Nga daku323 nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 07-12-2007, 03:29 PM