Receta Gatimi

Urime Kuklles per Graden


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Urime Kuklla per Graden VIP

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Komunikime te ndryshme!

  E gezofsh titullin e ri

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Urime Kuklla u bere si une

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Urime Kuklla! Je me te vertete VIP! E gezofsh titullin e ri dhe tregohu e denje per te!

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"11970
  Urime Kuklla u bere si une
  Un me thash ta bonin qe ta fusja ne nje familje te madhe tani na duhet dhe Daku Vip

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Komunikime te ndryshme!

  Jo, jo. Une nuk dua pa e mush plot ate shiritin te avatari!

 7. #7
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Kuklles per Graden

  Ta jep partia Daku

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 07:47 PM
 2. Urime krishlindjet!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2010, 07:09 PM
 3. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-01-2010, 01:46 PM
 4. urime thirteen
  Nga xhushi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 09:48 AM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 10:27 AM