Foto me celular :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 60
 1. #1

  Foto me celular :D

  Receta Gatimi

  Permbledhje fotosh te bera nga celulari!

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto me celular :D

  Hahahaha! Altini paska mor edhe shtepine time ne foto! * *


 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Foto me celular :D

  ti altin mire qe ve foto po beju dhe komente per ne te huajt qe smarim vesh cbehet

 4. #4

  Re: Foto me celular :D

  Kukulla ke te drejte

  3 fotot e para jane nga puna ime
  2 fotot e tjera ku ka shtepine Daku eshte nga Harri Fulz
  Fotoja me stola eshte mes pallateve te disa njerezve te mi
  2 fotot e tjera jane tek rruga e Durresit tek ajo me carda jeshile un pi cajin dhe ambasada Polake

 5. #5

  Re: Foto me celular :D

  Ketij pallatit i kam nxjerre vetem koken se eshte i gjate *

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto me celular :D

  Altino e shof qe paske ra n'telefon me kamera j/k po vazhdo se po me pelqen te shikoj ndryshimet e Tirones

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto me celular :D

  Keto jane bere me celular??????????????

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto me celular :D

  po pra shikoje qe nga titulli

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Foto me celular :D

  Foto nga gjiret e Vlores drejt karaburunit


  Pamje nga fusha e Semanit(bere nga Apolonia)


  Pamje nga Apolonia

 10. #10

  Re: Foto me celular :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Keto jane bere me celular??????????????
  PO

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shkrimi im me avaaaaaaash  shkrimi im ne realitet
  kjo esht per te permirsuar cik shijen e hidhur qe la kjo katastrofa siper
 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  n'Tramvaj n'Wien, duke shkuar tek ambasada e kosoves!
  Rosa ne lumin Danub!  My <3 Latte Macchiato!
  Anije n'Danub!
  Nga dritarja e dhomes time


  fotot jane shkrepur me kamera te iPhone 4 & perpunuar me Instagram!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Foto nga cel me ndonje filter te aplikuar!

  Qendra ne Milano


  Sky


  Camera Set


  Paris


  Monster


  Eif Tower


  Project


  Nikon

 14. #14
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Jeni te sigurt qe i beni me cel keto foto?, u be ta hedhim posht aparatin fotografik

  Labe me ate shkrim qe ke, kujdes me recetat

  Edhe Reni paska shkrim doktorri

  Foto te bukura

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ky jogurt me pelqe shum <3 <3
  Macadamia si lloj i kikirikave por me te mira
  edhe ktu pija ma e mir n'bot!! <3 <3


 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Meqe na mbyti shiu
  Shkoder


 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ktu po bjen bore... :/ Shkodra shum bukur po duket

  @Mbreme duke pare ndeshjen!


 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ajo pjese e Shkodres me pelqen shume! Eshte teper relaksuese!

  hhihihi me Messin duke pir birra

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po ajo pjese e Shkodres me pelqen shume! Eshte teper relaksuese!

  hhihihi me Messin duke pir birra
  hahaha, te shijon me shum ashtu

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Coca Cola ime e famshe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 2. Sa do tė pagoni pėr njė Celular?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 07:13 PM
 3. Internet apo Celular?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:33 PM
 4. Ringtone per celular
  Nga fatmiri30 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-03-2010, 01:43 PM
 5. Harta per Celular
  Nga Evishqip nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 07:15 AM