Thenie te zgjuara per te qeshur...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Talking Thenie te zgjuara per te qeshur...

  Receta Gatimi

  Gjeja me e mrekullueshme nuk eshte te mos kesh asgje per te bere: Eshte te kesh dicka per te bere dhe mos ta besh.

  Kur mendon se askujt ne kete bote nuk i intereson nese je gjalle apo jo, provo te mos paguash faturen e dritave per dy muaj.

  Qenia njerezore me te vertete nuk eshte perfekte, por megjithate duhet kuptuar duke pasur parasysh epoken ne te cilen eshte krijuar.

  Mikpritja eshte qe ti besh te ftuarit e tu te ndihen si ne shtepine e tyre, megjithese ti do te doje ne te vertete...qe te ishin ne shtepine e tyre.

  Mamaja e budallenjeve eshte perhere shtatzene.

  "Vetem budallenjte nuk kane dyshime per ate qe thone." "Je i sigurte?" "Sigurisht, nuk kam asnje dyshim."

  Budallai bie me kurriz dhe vret hunden.

  Budallai eshte thjeshte nje idiot qe ka bere karriere.

  "Bera testin e IQ. Rezultati doli negativ."

  Nje molle ne dite bejne 365 molle ne vit.

  Ishte aq budalla, saqe kur numeronte deri ne tre i merreshin mendte.

  Ne qofte se ke nje baba te varfer je pa fat, ne qofte se ke nje njerk te varfer je budalla.

  Ka dy menyra per folur me femrat. Asnjera nga ato te dyja nuk funksionon.

  Thone qe paraja nuk sjell lumturine. Sidoqofte ju mi jepni njehere, pastaj flasim me vone...

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Budallai eshte thjeshte nje idiot qe ka bere karriere.


  hahhhaha un veqova ket ama nuk duhet hyr ne hak ti thuhet idiot?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahahah sa te forta ka, do i printoj ti mesoj permendesh haha duhen ne jete!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  *Kur mendon se askujt ne kete bote nuk i intereson nese je gjalle apo jo, provo te mos paguash faturen e dritave per dy muaj.

  *Ka dy menyra per folur me femrat. Asnjera nga ato te dyja nuk funksionon.

  *Thone qe paraja nuk sjell lumturine. Sidoqofte ju mi jepni njehere, pastaj flasim me vone...
  Hahhahaha 3 FAKTE !

  veq kjo e para osht qe na kurr se kem pagu rrymen, pejqe e mbaj n`mend un

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shte aq budalla, saqe kur numeronte deri ne tre i merreshin mendte.

  Ne qofte se ke nje baba te varfer je pa fat, ne qofte se ke nje njerk te varfer je budalla.

  Ka dy menyra per folur me femrat. Asnjera nga ato te dyja nuk funksionon.

  Thone qe paraja nuk sjell lumturine. Sidoqofte ju mi jepni njehere, pastaj flasim me vone...

  KETOO ME PELQYEN ME SHUM

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e sajmir73
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fale
  minderit

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  ahhahahhahahahhaha shume te forta

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e sajmir73
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shum te forta keto

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ja vlejne vertet

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahaha, kur e ke me kunj me ndonjerin/eren jan ideale

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ka dy menyra per folur me femrat. Asnjera nga ato te dyja nuk funksionon.


  hahahahahahah shume gallate kjo,

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Qentė le tė lehin, ti futja vrapit! .....

  Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion! ....

  Punėn e sotme dėrgoja stafit lokal pėr nesėr! ....

  Fshati qė duket, s'do autobuz! ..........

  Duaje atdheun si Donika Skėndebeun! .....

  I jep dorėn, tė merr orėn! ......

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin

  Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion! ....  Fshati qė duket, s'do autobuz! ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta per te qeshur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:49 PM
 2. Per te qeshur
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 01:59 PM
 3. 100 thenie te zgjuara per martesen
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 12:28 AM
 4. Foto reklamash qesharake por dhe te zgjuara :)
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2008, 08:08 PM
 5. Prezantime per te qeshur
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 26-06-2007, 12:11 PM