Kush ka thene i/e para "te dua"?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 48
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kush ka thene i/e para "te dua"?

  Receta Gatimi

  "Lirentsa", ju qe keni lidhje, kuptohet, kush i ka thene partnerit ose partneres "te dua" i pari ose e para?


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e mentor1993
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Pejė /Kosov
  Postime
  51
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ma e keqja esht se motra e femres time me ka then te dua dmth esht dashuruar edhe ajo tek une

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  po ti ke do?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mentor1993 Lexo postimin
  ma e keqja esht se motra e femres time me ka then te dua dmth esht dashuruar edhe ajo tek une
  Ok, nuk ka asgje te keqe, puna eshte ke do ti sepse shume here iu ndodh njerzve qe te duan dike dhe t'i doje dikush. Problem do te ishte nese ti i "perdor" te dyja.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mentor1993 Lexo postimin
  ma e keqja esht se motra e femres time me ka then te dua dmth esht dashuruar edhe ajo tek une

  Shi...... shi.......... lum si ti..... Ke kujdes re mentor1993 se mos te ngelesh pa asnje..

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e mentor1993
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Pejė /Kosov
  Postime
  51
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  UN JAM NDA NGA AJO SEPSE E KAM PAS TJETREN QE ME PRISTE thot nje fjal e urt KUR NDONJE DASHURIE I VIE FUNDI TE DOBETIT KUKASIN DHE GJEJN DASHNORE TE REJA NDERSA TE MENCURIT I KAN ME KOH TE REZERVUARA KESHTU QE UNE ME KOH I KAM REZERVUAR

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  E forte kjo ...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Shi...... shi.......... lum si ti..... Ke kujdes re mentor1993 se mos te ngelesh pa asnje..
  Hahahaaaaaaa, e forte kjo Kliti, vertet qe mbetet pa asnje ndaj kujdes dhe mos thuaj pastaj si dhelpra..., ahahahaaaa

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  uaaaa, pse dashuri i thua ti kesaj ore, po pse '93 gjetja e nje te dashure ose te dashuri qenka gare?!

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e mentor1993
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Pejė /Kosov
  Postime
  51
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Unė nuk ngopem me dashuri mua thjesht me pelqejn avanturat .Unė Luftoj qe ta arrij ate qe dua dhe gjithnje kam arrit ta permbush deshiren time . me nje fjal gjetja e nje te dashure nuk eshte garė por avantur

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Djali ka tabelen e preēedences!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Penale sigurisht apo jo?!

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  "Ajo" ma ka thene e para, se une nuk e them po nuk e ndieva...

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaha une kam thene e para...e ndjeva....e doja...e dua dhe do t'ia them sa here te me doj e bardha zemer.....

  i thash vetem ate qe zemra ime ndjente....TE DUAAAA SHUUUMEEE.....dhe dashurine qe kam per te nuk e nderroj me asgje ne bote.....

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaha une kam thene e para...e ndjeva....e doja...e dua dhe do t'ia them sa here te me doj e bardha zemer.....

  i thash vetem ate qe zemra ime ndjente....TE DUAAAA SHUUUMEEE.....dhe dashurine qe kam per te nuk e nderroj me asgje ne bote.....

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Qenke vajze me iniciative

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  plasi dashuria sheshit ketej...

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk eshte ceshtje iniciative....por thjesht e priste gjate pergjigjen time...dhe une nje dite te bukur....kur u binda se e doja vertet....ia thash ate qe ai kishte pritur nga une....hahahahhaa

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ska gje Elsa, e kuptoj gjendjen tende hahaha! Urime!

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ska gje Elsa, e kuptoj gjendjen tende hahaha! Urime!
  na futi ne dhe te gjalle thuaj...si do ti dalim perpara njerezve.

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ska gje Elsa, e kuptoj gjendjen tende hahaha! Urime!
  hahahahahhahahahahahahahah sa kam qeshur ahahahahahahahah!....

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  na futi ne dhe te gjalle thuaj...si do ti dalim perpara njerezve.
  hahahahaahhahhaha shife kjo....e me pse ca ka?....pse ti nuk i the?...apo prite radhen ti?...hahahahahhha

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahahahahahahahah sa kam qeshur ahahahahahahahah!....

  - - - Updated - - -  hahahahaahhahhaha shife kjo....e me pse ca ka?....pse ti nuk i the?...apo prite radhen ti?...hahahahahhha
  jo prita te me thoshte vet i pari,por e pashe une qe ai spo thoshte dhe ja thashe vete...hahahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. 9 mėnyrat pėr t'i thėnė "jo" plakjes
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 10:55 PM
 3. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM