Facebook ruan fotografitė dhe bisedat e fshira


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Facebook ruan fotografitė dhe bisedat e fshira

  Receta Gatimi


  Fotografitė e fshira dhe muhabetet e mėparshme me miq mbesin tė regjistruara nė serverėt e rrjetit pėr shoqėrim, shkruajnė mediet amerikane.

  Drejtoria e portalit Facebook po sheh kiametin me largimin e fotografive tė cilat pėrdoruesit fshijnė nga profilet e tyre. Fotografia nuk shihet nė profil, por mbetet nė dispozicion nė internet me anė tė lidhjes sė saktė URL. Kėshtu fotografitė “e fshira” tė mbi 500 milionė pėrdoruesve janė edhe mė tutje nė serverėt e kėtij rrjeti ekstra tė popullarizuar.


  “Aktualisht jemi duke punuar nė pėrmirėsimin e serverėve pėr vendosjen e kėtyre pėrmbajtjeve, dhe shpresojmė se fotografitė dhe video incizimet do tė mund tė fshihen pėrherė pak kohė pasi qė ato tė janė fshirė nga pėrdoruesit”, ka thėnė zėdhėnėsi i Facebookut Simon Axten.

  Edhe pėrdoruesit e veglės pėr komunikim tė ēastit tė rrjetit Facebook e kanė problemin e ngjashėm, sepse mė nuk ekziston opsioni i fshirjes sė historisė sė bisedės. Ani pse ka ekzistuar opsioni “Delete history” qė prej lansimit tė programit nė prill tė vitit 2008, nė veglėn e re ky opsion nuk ekziston.

  Shul shqip, nėse doni tė fshini apo fshihni ndonjė bisedė nga njerėzit tė cilėt ndoshta pėrdorin kompjuterin tuaj, kot e keni.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ishalla vjen ndonje opsion per ti fshire pegjithmon se vertet eshte nje problem.

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ishalla vjen ndonje opsion per ti fshire pegjithmon se vertet eshte nje problem.
  hahhaha rrezike po e mbesin aty ?/

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Interneti ne pergjithesi nuk eshte i sigurt jo me fb

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Affirmative argent !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te fshijme Bisedat ne Skype
  Nga Al Capone nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 04:07 PM
 2. Si te rregjistroni bisedat ne Skype
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 01:24 PM
 3. Ushqimi qė ruan qetėsinė
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2011, 11:08 AM
 4. Me ndihmoni Si ti kthej fotot e fshira
  Nga gjendar nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 10:48 PM
 5. A ua pėrgjojnė bisedat nė Skype?
  Nga aurel nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 06:38 PM