A po vjen telefoni i menēur Facebook 4G?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post A po vjen telefoni i menēur Facebook 4G?

  Receta Gatimi


  Nėse i besojmė spekulimeve tė faqės sė njohur pėr teknologji dhe pajisje elektronike tė xhepit, Engadget.com, atėherė duhet ta forcojmė bindjen se Facebook ėshtė duke pėrgatitur telefonin e saj shumė tė pėrfolur, i cili sipas tė gjitha gjasave do tė mundėsojė edhe lidhjen 4G.

  Kėtė lajm e ka publikuar Engadget pas komunikimit me njė pėrdorues holandez tė rrjetit social, tė cilit sot nė emailin e tij i ka ardhur njė pyetėsor nga Facebook, i cili shtron pyetjen “A jeni tė interesuar pėr njė telefon tė menēur 4G nga Facebook?”.  Ne nė Telegrafi.com do tė ishim tė interesuar ta dijmė saktė nėse Facebook ėshtė duke pėrgatitur telefonin e saj tė menēur 4G, dhe nėse kjo ėshtė e vėrtetė atėherė tė kuptojmė edhe mė shumė detaje rreth telefonit tė paralajmėruar edhe mė parė, pėr tė cilin thuhej se rrjeti mė i madh social nė botė ėshtė duke bashkėpunuar me INQ Mobile. / Telegrafi /

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe FMobile na mungon!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Telefoni i parė i menēur me parapagesė
  Nga Erinaa nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 04:20 PM
 2. HP Pre 3 – telefoni mė i shpejtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 08:01 PM
 3. Beni Thirje(voice) Telefoni Me Miqte Tuaj Ne Facebook Chat
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-01-2011, 05:58 PM
 4. Acer – telefoni mė i shpejt i menēur
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 08:03 PM
 5. Njė gigaherc nė telefon tė menēur
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:35 PM