Receta Gatimi

Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi jepni mendimet tuaja

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  me shume kam pare qe pihet WINSTON.

 3. #3
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  WINSTON

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Winston, me e shitura, me e mira dhe me ekonomikja ne raport me cilesine!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Malboro bardh !

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Winston
  Marlboro
  Slims

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  cigaret qe shoh une te shiten me shume jane:

  Winston dhe Slims

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Une nuk e kam idene, as e pi dhe as jam ne Shqiperi, por mendoja se Malboro, keshtu kot e thashe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sondazh: Cila eshte pjesa qe pelqeni me shume tek nje mashkull
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 01:29 PM
 2. Pi 20 cigare pėrnjėherėsh
  Nga EMAUS nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2010, 11:46 PM
 3. Hidhe atė cigare!
  Nga ruwejda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 09:35 AM
 4. Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 09:39 PM
 5. Qeni qe pi cigare..
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2008, 07:39 PM