Aplikim per lotarine amerikane dv 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Post Si te aplikoj per Llotarine Amerikane 2012

  Receta Gatimi

  pershenetje, do te doja te aplikoja te lotaria ameriakne dv 2012. por nuk jam shum i afte per ta perfunduar aplikimin i vetem. do do te doja ndihmen tuaj. formularin e kuptoj pjeserish. dhe e kam te veshtire nese do kishin mundesi te na paraqisnit nje shembull te formularit. se mendoj qe ka shum njerz qe nuk jan ne gjendje ta perfundojne kete aplikim. ju faleminderit.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Paolo, ku banon ti, ne Shqiperi? Sepse nese nuk di ka disa zyra qe e bejne kete pune, dmth shkon dhe aplikon aty dhe te ndihmojne si ta besh. Une sjam e mire ne anglisht dhe nuk e kam bere ndonjehere, por ndoshta dikush tjeter.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  FALEMINDERIT. EMAUS. per momentin banoj ketu ne shqiperi. por kur jam regjistrau te kjo faqe kam qen ne gr. domethen ti me sugjeron qe ta bej aplikimin ne nje nga keto zyrat ?? ne fakte nga formulari qe eshte paraqitur aty te ajo faqa eshte shum e veshtire. edhe anglisht te dishe. spse ka kritere qe duhen te plotesohen. nderkoh qe pyetja eshte e pa kuptushme sepse parashtrohet vetem me kraktere. faleminderit per pergjigjen i dashur. bb paolo

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Arrow Aplikim per lotarine amerikane dv 2012

  per te gjith te interesuarit per lotarine amerikane dv 2012. mund te aplikoni nga ky linke ketu gjithashtu do keni mundesin te informoheni dhe mbi procedurat e aplikimit. ky eshte linku http://www.dvlottery.state.gov/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. BlackBerry 10, arma e re e spiunėve amerikanė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 11:12 AM
 2. Marinsat amerikanė ushqehen me gjak kobre
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 08:40 PM
 3. Kosovari qėllon ushtarėt amerikanė-dy tė vdekur
  Nga lovee nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 12:52 PM
 4. Policėt fitojnė lotarinė, lėshojnė punėn
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 10:37 AM
 5. Maratona nė brekė e Studenteve Amerikane (foto)
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-05-2008, 12:13 PM