Shqiptarja Pamela Beqari nė emisionin Grek, "Momenti i tė vėrtetės"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Shqiptarja Pamela Beqari nė emisionin Grek, "Momenti i tė vėrtetės"

  Receta Gatimi

  Shqiptarja Pamela Beqari nė emisionin Grek, "Momenti i tė vėrtetės"

  Vetem ndiqeni VIDEO-n dhe komentojeni vete


 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Turp i madh,duhet tejet nga ato me tru te bllokuar.Kshtu kan qef greket e mu..t.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  po keta kan kap 1 rrugeve dhe e kan fut ne televizion? po cili ishte qellimi ketij emisionit?

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  po keta kan kap 1 rrugeve dhe e kan fut ne televizion? po cili ishte qellimi ketij emisionit?
  Qellimi i ketij emisioni eshte qe te arrije nr. e duhur te shikueshmerise.
  Atje mund te shkoj kushdo me deshire.
  U pergjigjesh pyetjeve paraprakisht dhe i firmos para se te dalesh ne TV
  Nuk me ben pershtypje qendrimi i kesaj lavires se dukej qe per para shiste gjthcka.
  Me teper pershtypje me beri qendrimi i atij djalit (ndoshta i vellai) qe duartrokiste pas cdo pergjigjeje.
  Familje e degjeneruar(nese do ta quanim familje)

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E kam pare kete emisionin dhe vertet jemi skandalizuar, dhe te nesermen fliste gjithe greqia per kete, dhe ndjehesha e turperuar qe isha shqiptare...
  Po edhe kjo spaska lene gje pa bere dhe eshte vetem 19 vjece, kur arriti dhe i beri kaq gjera.
  Personat ne skene jane nena, motra dhe vellai i saj.
  Personat e familjes ne skene, kishin te drejte ta shtypnin butonin e kuq vetem nje here, dmth vetem per nje pyetje. Mamaja e Pameles u nxitua te shtypte butonin, sepse pyetja nuk ishte dhe aq skandaloze,
  dhe mund ta linte ta shtypte butonin per ndonje nga pyetjet me pas si p.sh per pyetjen e fundit qe u be dhe Pamela u detyrua te genjente e nevrikosur nga qendrimi i mamase se saj dhe dukej qe smund te vazhdonte me se dukej se pyetjet qe do pasonin do ishin me te vertete skandaloze dhe tronditese per familjen e saj.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjithesesi ajo duket shume fallco vetem qe emisioni te rrise shikuesit (duket si e paguar te flase ashtu). Sigurisht nuk mohoj qe ajo nuk ka bere seks me 10 persona por nuk eshte e vetmja.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Qellimi i ketij emisioni eshte qe te arrije nr. e duhur te shikueshmerise.
  Atje mund te shkoj kushdo me deshire.
  U pergjigjesh pyetjeve paraprakisht dhe i firmos para se te dalesh ne TV
  Nuk me ben pershtypje qendrimi i kesaj lavires se dukej qe per para shiste gjthcka.
  Me teper pershtypje me beri qendrimi i atij djalit (ndoshta i vellai) qe duartrokiste pas cdo pergjigjeje.
  Familje e degjeneruar(nese do ta quanim familje)
  Pajtohem plotesisht me ty 3r1k0

  Edhe mua me beri shume pershtypje vellai i saj, se si duartrokiste pas cdo pergjigjeje qe ajo e miratonte me PO ?

  @ReniX ajo nuk eshte nje e kapur ne rruge, por ajo vete ka shkuar aty dhe ka thene qe dua te fitoj PARA! Nese e ndoqe emisionin komplet, e ke ndegjuar qe thot "Kam ndejtur me shum burra vetem per para"

  Un per vete nuk kam koment per ket sen SHKURT SHQIP SKANDAL !

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Pajtohem plotesisht me ty 3r1k0


  @ReniX ajo nuk eshte nje e kapur ne rruge, por ajo vete ka shkuar aty dhe ka thene qe dua te fitoj PARA! Nese e ndoqe emisionin komplet, e ke ndegjuar qe thot "Kam ndejtur me shum burra vetem per para"
  !
  Ate po them dhe un! qe ka marre para dhe te pergjigjet ashtu! Pastaj ti ke dhe VIP-a shqiptar qe bejne me shume skandale nga ēka ber kjo tipja.

  Bota per kete eshte e lire.... te bejne njerezit ca te duan e te provojne ca te duan, mjafton mos te vrasi e prej njeri.

  Femrat qe ngjiten pas milionereve jane me miliarda keshtu eshte me se normale qe dhe kesaj tipes ti pelqej era e lekeve.

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Po de po kuj si pelqejne LEKET ? Po problemi osht se na kemi tjeter mentalitet, nuk jemi ne sikur vendet e tjera qe nuk lodhen fare cfar ben e bija apo gruaj etj... e per ket kjo vetem ja ka marr fytyren vetit(ne fakt kjo e pa ftyre ishte ska pas qka me i mar) familjes edhe ata si ajo, dhe ne fund te gjithe shqipetareve. Greket vetem kan qejf kur e shohin se qka ka bere kjo, edhe ne fund nuk ka marre as 1 lek

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kjo eshte nga ato shqiptarkat ketu ne greqi qe jane leshuar nga zenxhiri.....e jane bere skandal ne te gjithe greqine e bejne cdogje per lek..
  sa shesin dinjitetin familien e trupin e tyre.................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 3. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:12 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM