Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner

  Receta Gatimi

  File i bashkangjitur.

  Nevojshem program per te pare prezantime. es: MS PowerPoint
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: i Papuni

  ja dhe nje tjeter
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner

  Humur me foto
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 4. #4

  Re: Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner

  shum te mira

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner

  qenka gallate fare.
  kam postuar edhe une nja dy te tilla i ke pare, tek prezantime per te qeshur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me mire te kesh miq apo armiq
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 22-10-2014, 01:21 PM
 2. Ja cfare do ndodh sipas NASA-s me 21 Dhjetor 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-12-2012, 09:07 PM
 3. Cfare eshte me mire te kesh IP Statike apo IP dinamike
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 06:44 PM
 4. Shikoni Se Cfare Ndodh Ne Yahoo
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 07:40 PM
 5. Shtatzania, si tė mos kesh problem
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 02:21 AM