Kushtuar dashuris se pamundur :(


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Kushtuar dashuris se pamundur :(

  Receta Gatimi

  nje dite me shi te njoha ty
  nje dite me shi t humba perseri
  mallkuar ky shiu qe bie pa kufi
  njerez si un e di
  ndahen pergjithnji
  ..................
  zemra e nje adoleshenteje
  nk arrin ta kuptoj dhe te pamunduren
  nje dit mund t dashurojn
  kjo m ndodhi dhe mua nje dite
  me mbuluan gjith kaltersit
  dhe si nje dite shkelqente vec ai
  askush nk mund ta prek
  esht vec djelli im
  dielli buzeqeshte ishte i lumtur me mua
  por shpejt nga mua ai u largua
  e kuptova ishte e pamundur kjo dashuri
  mgjs un e doja me pasterti
  dielli kerkon henen e tij
  hena nga ai pret dashuri
  dashuri e pa mundur ish per mua
  mgjs ishte i vetmi djell q dua
  do t doja t isha hene per 1 cast
  e t rrembeja diellin tim so t'ia ktheja henes prap se ajo nga ai pret dashurin .........
  .......................

  te thash TE DUA
  ti me puthe embel
  syt e mi lotuan
  ishte vec 1 enderr

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  xhan te kam me beso
  se kjo zemer fort te do
  dhe kur tjetra te thote te dua
  nk t do m shum se mua
  .................
  me fal qe te dashuroj
  por kte ndjenj smund ta ndaloj
  nk jam un qe te them :
  <3 TE DUA <3
  por esht zemra ime
  qe nk pyet per mua

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Woow paskkke talennt per poezi vepppra <3<3<3
  uum ke mahniitt <3

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ))) sh flm dDiana

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ulkina, krijimet tuaja jane? Pergezime!

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  haha jo i kam gjetur flm ..... lex 1cik kte

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Shume e bukur!

  Uroj mos te kete ndodhur ty ajo gje ne video....

  kurse mua me pelqeu pasi pjesen e pare e kam perjetuar por jo me tradhetime

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  iuuu kushedi sa e dhimshme :/ ....jo nk kam kaluar ndo1 si kto po ndoshta 1 si kjo mund t kaloj :/

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  haha jo i kam gjetur flm ..... lex 1cik kte
  e bukur shum....teper por shpresoj qe asnjeher te mos me ndodh se nuk e di ne do e mund te perballojaa..

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  iuuu kushedi sa e dhimshme :/ ....jo nk kam kaluar ndo1 si kto po ndoshta 1 si kjo mund t kaloj :/
  shum e bukur..

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gona nuk ta uroj nje gj till ... t uroj vetem t kesh 1 histori sa m tbukur dhe t lumtur!!!

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po po te bukura jan

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  )))))))))))))))

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  gona nuk ta uroj nje gj till ... t uroj vetem t kesh 1 histori sa m tbukur dhe t lumtur!!!
  thnxx shpresojj edhe un vertet ne ket gje...jo per vete por asnjerit te mos i ndodh kjoo...

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gona123 Lexo postimin
  thnxx shpresojj edhe un vertet ne ket gje...jo per vete por asnjerit te mos i ndodh kjoo...
  ))))) je sh e mir

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  thnxx...!!!!!!!

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Po jetojm i dashur ne nje planet te vjeter,un nga njera ane ti nga ana tjeter,le ti mbledhim forcat ta mposhtim largesie te bashkojm dy zemrat te shijojm dashurine,dua te kem prane te jesh ne syt e mi jo me neper endrra si deri tani,kur do jemi bashk lodhje sdo ndjej aspak se ne zemer do tkem ty shpirti im binjak....
  --------
  Mos kerko tek une ate qe se ka ajo,nuk do jem kur nje zgjedhje e dyte...
  ------
  Dashurine e humbur me mos e kujto,por ruaje ket qe ke,mos te te ik si ajo..
  ----
  Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  U fik edhe serenata e premtimit i erdhi edhe fundi durimit,
  tash sme del dot asnje fjale nga goja,sepse nuk jam me ajo qe dikur te doja...
  --------------
  Nese degjon se kam vdekur malli per ty me ka tretur,nesedo ta dish se si jam varrosur me vello te zez e brengosur,nese do ta dish se vdiqa un dashuria per ty me hodhi ne lum,nese do ta dish vendin ku e kam ne detin e hapur e varrosur ja

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dhe kto esht superrr te dhimbshme ...e pa mundur te mos qash
 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Labeee sa kam qar un moj goc ..............................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Perkufizimi i Dashuris !!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 05:04 PM
 2. Ligjet e Dashuris
  Nga Arjol nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 06:47 PM
 3. Pse ėshtė e pamundur tė pengohet pirateria?
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-04-2012, 12:24 AM
 4. Historit e dashuris ne adoleshenc aventur apo .... ??
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 12:26 PM
 5. Shenon koshin me te pamundur ne Basketboll!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 06:16 PM