Vende tė cuditshme pėr tė bėrė dashuri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Talking Vende tė cuditshme pėr tė bėrė dashuri

  Receta Gatimi  Sensual, i kėndshėm dhe argėtues, Kėto karakteristika duhet tė ketė seksi nė njė cift. Por ndonjėherė rutina dhe koha e paktė nė dispozicion detyrojnė libidonė tė 'shkojė shpejt nė pension'.

  Pėr kėtė motiv, shumė vende tė pazakonshme dhe tė 'ndaluara' stimulojnė fantazinė e cifteve nė kėrkim tė emocioneve tė reja. Ja njė klasifikim i 10 vendeve "tė ndaluara" qė mund t' i pėrshtaten fantazisė sė cifteve.

  1. Nė ambient tė hapur
  Nė njė park, nė plazh, nė arat e fshatit apo nė mal. Marrėdhėnia seksuale nė ambient tė hapur ėshtė njė fantazi shumė e vlerėsuar. Ajėr i freskėt dhe shumė hapėsirė, larg syve tė njerėzve.

  2. Nė ashensor
  Ky vend qė shpesh na merr frymėn pėr shkak tė hapėsirės sė vogėl ėshtė shumė joshės. Ndodh qė dritat ikin, ashensori bllokohet dhe cifti mund tė kalojė pak kohė aty...

  3. Nė lartėsi

  Nė Amerikė e quajnė 'Mile High Club’, klubin e personave qė kanė kryer marrėdhėnie gjatė udhėtimeve ajrore nė kuotė tė lartė.Nuk kėshillohet pėr ata persona qė janė me zemėr tė dobėt dhe qė fluturimet me avion i kanė fobi.Pėr mė kurajozėt, pasioni dhe dėshira ndizet nė kuota tė larta dhe pėr kėtė motiv nė Amerikė dhe Australi kanė lindur kompanitė e para ajrore qė ofrojnė tė gjithė komfortin pėr ciftet nė kėrkim tė emocioneve.

  4. Nė banjon e restorantit
  Mirė ėshtė tė zgjidhet banjoja e ndonjė lokali apo restoranti qė ka shumė hapėsirė ėshtė e pastėr dhe jo njė banjo e thjeshtė publike. Zgjidhni njė banjo antikamera qė garanton privatėsi. Kujdes me kohėn...ajo fluturon.

  5. Nė zyrė
  Nėse keni fatin tė keni njė zyrė tuajėn, nuk do tė jetė kaq e vėshtirė, sidomos nėse partneri juaj punon nė tė njėjtėn kompani.Nėse nuk keni zyrėn tuaj, atėherė kėrkoni pėr vendin mė tė pėrshtatshėm pėr njė marrėdhėnie tė shpejtė me partnerin/en tuaj.

  6. Nė kinema
  Vend i pėrshtatshėm pėr takimet e para. Kinemaja mund tė transformohet nė njė ambient tė nxehtė pėr shkak tė errėsirės, sidomos nė oraret mė pak tė frekuentuara.

  7. Nė qendėr tregtare
  Pėr ata qė duan rrezikun, nuk ka mė mirė se sa njė marrėdhėnie e shpejtė nė njė qendėr tregtare. Ka vende tė fshehta, gjithėsesi tė hapura, por niveli i adrenalinės nė ato momente ėshtė shumė i lartė.

  8.Nė dhomėn e njė dyqani

  Mjafton tė zgjidhni njė dyqan tė madh ku ka shumė dhomėza tė vogla, ndoshta edhe pak tė fshehura. Me pak kujdes dhe duke zgjedhur orarin e duhur, dhoma e zhveshjes mund te jetė njė surprizė e bukur. Kujdes se mos ju pikasin shitėsit...

  9. Nė makinė
  Zgjidhja me e mirė pėr tė rinjtė, tė cilėt nuk kanė shumė mundėsi zgjedhjeje. Kujdes me vendin qė zgjidhni pėr tė parkuar makinėn.

  10. Nė sauna apo nė pishinė
  Ujė, parfum, avuj...kėto elementė ndezin pasionin. Marrėdhėnia nė ujėrat termalė ėshtė mėnyra mė ė mirė pėr tė kėnaqėsi dhe ėshtė mjaft e shėndetshme.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  interesante!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:42 AM
 2. Ferrari i parė familjar me 4 vėnde
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-03-2011, 06:25 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 4. 50 vende te cilat duhet ti vizitoni!
  Nga EMAUS nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-07-2009, 07:17 PM
 5. Banesa ne vende te cuditeshme
  Nga kuklla nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-10-2008, 10:22 PM