Kush dashuron me teper djali apo vajza?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1

  Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Receta Gatimi

  Si mendoni ju

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Nuk mbaj mend se ku e kam degjuar apo lexuar kete shprehje, por mendoj se pergjigjet sakt kesaj pyetje: Meshkujt dashurojn me shum, femrat jepen me teper.................!!!

  Te presim pergjigjet e djemve!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Une mendoj se eshte e anasjellta e kesaj qe thua ti!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  meshkujt dashurojn sinqerisht, femrat djallezisht

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Hmmmm interesante kjo qe tha Renix!

  Eshte e vertet qe djemte dashurojne rralle por sinqerisht,por kjo sdo thote qe femrat dashurojne me pak!
  Femrat jane me te afta per tu shprehur ne nje lidhje dashurie dhe me te ndjeshme!
  Djemte ne shumicen e rasteve jane me te kursyer ne fjale sado qe ndjenje kundrejt nje femre!
  Por si duket djemte kur dashurojne,dashurojne me shume se vajzat!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  un mendoj se te dy palet dashurojne me shume a me pak them se varet nga tipi i njeriut

 7. #7

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Vajzat

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Djemte!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Vajzat.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  te dy bashke..........

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e emirarm
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  hmm mendoj qe dashuria eshte reciproke, nqs nje vajze dashuron teper ,djali nuk do te mundohej shume ta mban ate lidhje se e din qe e ka te sigurt ,nqs nje vajze dashuron po dashuria e saj nuk eshte primare,psh menon per studime ose diq tjeter atehere djali ka me dashuru me shume ne menyr qe mos me u largu !

 12. #12

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  hhhmmmmmmmmmm pyetje interesante unė mendoj se djem dashurojn me teper dhe me sinqerisht kjo dihet qe nga kohrat e lashta qdo her ne lidhje te dashuris mashkulli eshte sakrifikuar gjithnje per femren madje edhe me jet ka skrifiku veteveten nders vajzat edhe ato dashurojn por jan me frikacake sa i perket asaj se kush me mir shpreh dashurin e vertet qe vajzat sepse ato kan koh te mirren me shum me kto gjana ndersa meshkujt kan obligime me shum anasjelltas.Mirepo ne kohen e sodit dashuris siq kan than ,,pleqt kaher i ka dal fala,, sepse dashuria tash behet meshum shkaku interesit jo nga deshira e zjarrt e brendeshme shpirterore,ne ket rast me falni vajza qe ju ofendoj mirepo ju jeni preh e kesaj iteresdashuri ashtu e quaj une apo me mir funderrin te them.ndoshta e teprova sepse per dashuri e per kto gjera nuk ka koh te mjaftueshme me shkrujt sa ka per tu flitur, mirepo prap edhe njeher po e them se djemt dashurojn me shum se vajzat ... kiss te gjitheve

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Shume pėrgjigje interesante antony , mire se erdhe!

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Eshte e vertet qe djemte dashurojne rralle por sinqerisht,por kjo sdo thote qe femrat dashurojne me pak
  Kam degjuar edhe 1 emision per kete e aty u thoshte se me shume djemte....

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  teme interesante !

  do te doja te beja te ditur ANTONY sepse femrat nuk duan me interes, te pakten jo te gjitha. nuk duhet te cilesojme cdo femer njesoj, sepse jo te gjitha kapen pas interesit. jo te gjitha femrat e duan mashkullin e tyre per interes por e duan sepse me te pershtaten me mire shpirterisht . eshte e keqja me disa djeme sepse i ka shku keq historia me nje dhe pastaj i krahasoni te gjitha me shembullin qe keni kaluar !
  shume vajza kane sakrifikuar per dashurine e tyre , po ashtu edhe djemte , por asnje nuk mundet te percaktoje se kush do me shume femra apo mashkulli ! per ta permbledhur dua te them si mashkulli dhe femra njesoj dashurojne !

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  vajzat dashurojne dhe e shprehin me teper, djemte ne shumicen e rasteve "dashurojne" per te aritur ne pika te tjera

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Kush dashuron me teper djali apo vajza?

  Mendoj se me teper dashurojne vajzat.

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Djemet me shum ska dyshim ,, mendoj qe ka disa raste vajzat qe ''dashurojn'' me shum , e dashurojn Interesin

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendoj qe vajzat dashurojne me zemer dhe me shume se djemte se sic thote nje poezi:zemra e nje djali eshte hotel gjithfare femre hyn dhe del zemra e nje vajze eshte gur kush hyn nuk del me

 20. #20
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mendoj qe te 2 dashurojne njesoj, pavaresisht faktit se si ata arrijne ta shprehin...
  meshkujt thjesht arrijne t'i fshehin ndjenjat me mire, por jo qe dashurojne me teper se femrat apo anasjelltas...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pyetjet qe ju acarojne me teper
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 10:16 PM
 2. Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 11:07 AM
 3. Tepėr e rėndėsishme:
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 08:29 PM
 4. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:33 PM
 5. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 03:06 PM