Kerkes - Fletore e modeluar pėr abetaren?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e toni07
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Post Kerkes - Fletore e modeluar pėr abetaren?

  Receta Gatimi

  Nese mundet ndonjeri nga Shqiperia t'me gjej nje "Fletore e modeluar pėr abetaren" / autorja Ermira Zoto ne formatin PDF. Jam nga Maqedonia dhe kam nevoj per kete fletore.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  me gjite qejf o toni po nuk jemi per momentin ne shqiperi...sapo te shkoj do ta kem parasysh kekesen tende.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 01:01 PM
 2. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 3. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM