[FOTO] Galeria pėr tė qeshur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 66 1234561151 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 1314
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Receta Gatimi

  Galeria me imazhet me humorisitke qe do te gjeni ndonjehere!
  Foto teper gazmore, shaka dhe argetuese. Nqs jeni te merzitur shfetoni keto postime dhe humori juaj do te ndryshoje!

  Argetim te kendshem!!!

  Per te vendosur nje foto ne kete teme perdorni shermbimin falas:
  Free Image Hosting!

 2. #2

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  hahahahhahahahahahh

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur


  evolucion i shkences

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Wow!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  shume gallate

  shiko edhe nje tjeter

 6. #6

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  shum qesharake

 7. #7

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  ahhahah

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  hahaha sa kam qesh

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  shikoni edhe kete tjetren

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  hahahhahaha


 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur


 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Hahaha sa e fort!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina\";p=\"4497

  KJO QENKA E FORTE FARE,
  PO DHE AI KU E KA GJETUR ATE QEN GJIGAND.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur


 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Shume foto te lezetshme! Kam edhe une disa.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Edhe disa foto te tjera!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Foto
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Kur mendon se ke kaluar nje dite te keqe, mos u merzit se ka edhe me keq!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Vazhdon Historia!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [FOTO] Galeria pėr tė qeshur

  Vazhdon akoma
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 66 1234561151 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Per te qeshur
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 01:59 PM
 2. Galeria e Uffizi tani ne iPhone - Firenze
  Nga ReniX nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 06:30 PM
 3. Video per te qeshur
  Nga LAKJA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 26-02-2008, 02:36 PM
 4. GALERIA PER TE QESHUR (PACENSURE)
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 07-09-2007, 08:34 PM
 5. Prezantime per te qeshur
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 26-06-2007, 12:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė