Me mire te harrosh apo te falesh??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 51
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Me mire te harrosh apo te falesh??

  Receta Gatimi

  Si mendoni juve a eshte me lehte e me mire te harrosh apo te falesh???

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  te falesh (duke falur e ke harruar) se te te mundohesh te harrosh veshtire.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  jam dakort me renix me mire te falesh.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Po a eshte kaq e lehte te falesh mendoni ju???

  Mund te falesh nje femije te vockel ne parkun e lojrave qe zihet me femije te tjere por a jemi ne gjendje te falim me shume?????

  Them se jo!!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  e drejt Alb-angel varet se cfare mund te falesh, mund te falesh por nuk mund te harrosh sepse ja dy gjera te ndryshme dhe qe zene vende te ndryshme ne memorien tone

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  mund te falesh shume mire pa asnjlloj problemi. vetem qe ne shqipetaret per shembull jemi shume "orgogliosi" (u lutem dikush te ma perkthej se nuk e di).
  une e kam pare me veten time. e mbaja hunden lart dhe nuk falja njeri po pak e nga pak e kuptova qe kjo sjellja ime nuk me bente vecse keq.
  zihesha me te gjithe, u thosha te gjithve gjerat qe mendoja ne fytyre pa menduar qe mund ti lendoja, me konseguenzen qe mbeta VETEM.
  kurse po ti kisha falur te gjithe ata qe nuk silleshin mire me mua mund te kisha me shume njerez afer meje, sepse te gjithe gabojme.
  e rendesishme eshte te kuptojm ke e kemi gabimin dhe te korigjojm veten se te tjeret nuk mund ti ndryshojme!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"13329
  te falesh (duke falur e ke harruar) se te te mundohesh te harrosh veshtire.
  Jam plotesisht dakort me ty Reni, gjithashtu me pelqeu dhe mendimi i Argjirose

 8. #8

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"13325
  Si mendoni juve a eshte me lehte e me mire te harrosh apo te falesh???
  Per cfar problemi behet fjale Se nuk eshte e lehte as te falesh as te harrosh dicka

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Altin, ne pergjithesi eshte

 10. #10

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"15513
  Altin, ne pergjithesi eshte
  Ne pergjithsi asnje nga te dyja

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Pyetje e veshtire..... me karakterin qe kam..... e kam shum te zorshme te dyja opcionet, ishalla me kalimin e kohes dhe me 1 pjekuri me te madhe te arrij te fal, ose te harroj....!

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Une nuk fal njeri, por mundohem te harroj.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Une fal shume se e kam zemren e madhe

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Po, une e di se sa e ka zemren Lakja!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  [quote=Altin111\";p=\"15509]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Alb-Angel\";p=\"13325":1enup0vp
  Si mendoni juve a eshte me lehte e me mire te harrosh apo te falesh???
  Per cfar problemi behet fjale Se nuk eshte e lehte as te falesh as te harrosh dicka [/quote:1enup0vp]


  Tema eshte e hapur tek Romanca prandaj them se permbledh te gjitha problemet qe dalin ne kte lloj *fushe*!!!

 16. #16

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Asnje nga te dyja

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  une mendoj qe ne jet duhet te jemi me elastik . kuptohet varet per cfare falje behet fjale
  per mos te kaluar ne ngjarie ekstreme , per gjera qe rikuperohen :
  jam me faljen totale:

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  per mendimin tim eshte me mire te falesh se sa te harrosh! sepse po te falesh njehere i jep nje shanc, por te harrosh eshte sikur nuk ka ndodh gje! keshtu qe ai apo ajo fillon prap!

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  sot me duket se ka ardh koha te mos falesh por dhe une me siper me faljen isha!

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

  Me mire te falesh nje here dhe po u perserit mundo te harrosh .......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te harrosh dike...
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-10-2014, 03:23 PM
 2. Sa mirė dhe Sa keq qė..
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 10-09-2013, 06:17 PM
 3. Mirė se rrini dhe Mirė se ju Gjeta
  Nga RockStar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 12:54 PM
 4. PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!
  Nga Bl3R0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 06:02 PM
 5. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
  Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM