Sa xheloz/e jeni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 131
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Po, por sduhet ngaterruar mbyllja (mos'shprehja) e xhelozis me "ikjen" e saj! Pasi e para eshte teper fatale. Nuk e di, por a mund te pyes, ne ndonje moment kur je ber xheloze si ke vepruar?
  1- nuk te ka interesuar shume
  2- jam munduar mos ta mendoj
  3- ja kerkova partnerit te ma shpjegoj...

 2. #22
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk shuhet xhelozia, eshte nje ndjenje njerezore qe per mendimin tim ndodhet gjithmone kur don dike vertet! Un nuk e fsheh dot xhelozine, ose me mire nuk e fshehja dot kur vertet ishte nje instikt i pakontrolluar dhe ishte e domozdoshme qe te bisedoja me te dashurin tim ose ndjehesha vertet keq. Nje djalog i hapur ndimon edhe ne kte kuptim.

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e endri007
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Pogradeci, Korce, Albania, 110619338965046, Pogradeci, KorƧƫ, Albania
  Postime
  57
  Reputacioni
  11
  xheloz mmmmm me pak se shum

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Keshilla te bukura por te cilat mbeten vec "thenie" se asnje nuk mund te veproje ne kete menyre nese e don partnerin e tij ... ne nje menyre apo tjetren cilido do e shpertheje xhelozine e tij...... Xheloz sje vec per personin qe dashuron - mjafton te jeni bashke e ndjeheni mire (pa dashurine e madhe ne mes) vetevtiu behesh xheloz sepse shume gjera te bejne te ndjehesh i huaj ,i tepert etj......Sic thuhet ne shprehjen e bukur : MOS I BEJ TJETRIT ATE CKA SDON TE TA BEJNE TY ... Une personalisht kete mendoj para cdo veprimi ose mendimi qe kam ndaj tjetrit... Ndersa kur ndjej xhelozi nuk shperthej por provokoj me lezet deri sa te dali ajo qe dyshoj,kurre nuk kontrolloj gjerat e tjetrit - kurre , eshte nje veprim shume i ulet..

 5. #25
  i/e rregjistruar Maska e qipi
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jam deri diku

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga qipi Lexo postimin
  jam deri diku
  Deri tek kontrolli celularit

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dej qaty .

 8. #28
  i/e rregjistruar Maska e elix
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Oberhausen
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nė dashuri xhelozia ėshtė friga e mos humbjes sė atij-asaj qė e dashuron. xhelozia krijohet nga frika dhe mos besimi ndaj partnerit. tė gjithė janė nė njė masė xheloz. xhelozia e tepruar e prishė ēdo partneritet.

  http://dashuria-art.blogspot.com/

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jam shume po shume fare ama..

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pak....

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me teper jam skeptike se xheloze

 12. #32
  i/e rregjistruar 10% Maska e mikaela
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un jam shum xheloze...per dike qe dua.po e kam njohur cfar personi kam ne krah dhe tani e kam pakesuar xhelozine time...

 13. #33
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jam pak por jo ta teproj,se xhelozia e tepert mendoj qe e shakterron xhelozine,pastaj edhe kur nuk ke arsye te jesh xheloze mendoj qe nuk ja vlen,por me pelqen ajo shprehja Beso kontrollo.....

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shkaterron dashurine me falni

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mos harro te prezantohesh Leda

 16. #36
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  he dembel perton ti hedhesh sy profilit tim shaka

 17. #37
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Leda Lexo postimin
  he dembel perton ti hedhesh sy profilit tim shaka
  hahaha jooo nuk pertojme

 18. #38
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  pse keshtu moj Donaa ???
  Se di eshte diqka qe smund ta ndrroj

 19. #39
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Jam njecik si shume...

 20. #40
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Shume xheloz & fanatik

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 2. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. SA XHELOZ JENI?
  Nga carolina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:03 PM