Sa xheloz/e jeni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 131
 1. #61
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  jam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume dreqin,

  gjeja qe eshte imja me perket mua,dhe nuk dua ta ndaj me te tjeret,se e vuaj shuuuuuuume
  E di e di

 2. #62
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  E di e di
  nga e di ti mo?.............

  ncncncnncncnc

 3. #63
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  sa shummmmmmmmmmm celozaaaaaaaa paska forumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ncncnc lat nam na turperuat fare bobooo

 4. #64
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  jam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume dreqin,

  gjeja qe eshte imja me perket mua,dhe nuk dua ta ndaj me te tjeret,se e vuaj shuuuuuuume
  Erindushke , kujdes...xhelozia tepert vret dashurine ....

 5. #65
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Erindushke , kujdes...xhelozia tepert vret dashurine ....
  E di Mima e di nuk eshte se e kam shume te theksuar

  Por asnjehere xhelozia nuk vjen pa shkak,gjithsesi,nuk kam xhelozi ndaj askujt,edhe nese e kam patur,thjesht kam treguar se sa vlenin per mua,dhe se sa i doja.

  por do mundohem qe kete difekt tek une ta zhduk me cfare te mundem

 6. #66
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  jam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume dreqin,

  gjeja qe eshte imja me perket mua,dhe nuk dua ta ndaj me te tjeret,se e vuaj shuuuuuuume

 7. #67
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jena do

 8. #68
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume jam

 9. #69
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  sjam fare

 10. #70
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  sjam fare
  hahahahhaa duket

 11. #71
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhaa duket
  po ti me ca syri e shehe qe thua duket

  xheloze

 12. #72
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  une xheloze jam e kam thene.....por ti qe bene sikur nuk je,ncncncnnc

 13. #73
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  une xheloze jam e kam thene.....por ti qe bene sikur nuk je,ncncncnnc
  po nuk jam moj si te them qe jam se do ti qe te jem

 14. #74
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po nuk jam moj si te them qe jam se do ti qe te jem
  nuk je se mbase nuk te jepet shkak.....por te te jepet behesh bish

 15. #75
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaq


 16. #76
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhahahhahahahah

 17. #77
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhahahhahahahah
  vetem kaq je xheloze ti?

 18. #78
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  vetem kaq je xheloze ti?
  Qesha me postimin tend me siper............hahahaha

  per per sa i perket temes......pervec meje nuk ka te drejte njeri te postoj

 19. #79
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nene urdherat tuaja kapiten--e

 20. #80
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Nene urdherat tuaja kapiten--e
  ore loli si shume ne humor je zotrote cfare ke keshtu?....

  apo sekret profesional hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 2. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. SA XHELOZ JENI?
  Nga carolina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:03 PM