Sa xheloz/e jeni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 131
 1. #81
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  gjera spontane

 2. #82
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  gjera spontane
  hahahahhah.....me behet qejfi,uroj qe keto gjerat spontane te te qendrojne sa me gjate ......

 3. #83
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Jam shume shume

 4. #84
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  une?......fare absolutisht

 5. #85
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une jam nevrik xD

 6. #86
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  nuk jaaaaaaaaaaaaaaaaam fareeeeeeeeeeeee

 7. #87
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  nuk jaaaaaaaaaaaaaaaaam fareeeeeeeeeeeee
  ja ddhe cik dhe t besuam pfff

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  nuk jaaaaaaaaaaaaaaaaam fareeeeeeeeeeeee
  ja ddhe cik dhe t besuam pfff

 8. #88
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me shum se dikur!

 9. #89
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nuk jam jam bere shume e hapur si mendim keto kohe

 10. #90
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nuk jam jam bere shume e hapur si mendim keto kohe
  tiiiiiiii kshuuuuu.....ska muncii

 11. #91
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahaha pse ylli...jam e qete mos me ngacmo....nuk kam xhelozi...e di pse....se jam e qete hahahahahahha dhe nuk ma ka hipur akoma damari i antikapates hahahahahahahahahhaha

 12. #92
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mos te ka ber magji moj qyqe.....se...ti e qet ....ska muncii ....
  kuse un po zbuloj dicka qe se kam dit....qenkam shum xheloze e mart dreqi

 13. #93
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahaha sa kam qesh...si dihet derman keto kohe jane shtuar magjistaret shume

  mua thjesht sma ndjen cne une xheloze xhanem

  po ti,po ti moj e uruar ce pate gjithe kete qe me the?.....me preve krahet moj qyqe.....

 14. #94
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e ja kte qe lexove ...jam xheloze...dhe se dija qe isha

 15. #95
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kuse un po zbuloj dicka qe se kam dit....qenkam shum xheloze e mart dreqi

  pse nuk teregon qe e zbulova une qe ti je xheloze

 16. #96
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  pse nuk teregon qe e zbulova une qe ti je xheloze
  hahahahhahahahaha o lumadhi tiii ore.......

 17. #97
  i/e rregjistruar 10% Maska e Alberti
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Mitrovicė
  Postime
  33
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pak..

 18. #98
  i/e rregjistruar Maska e ilda2013
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Xhelozia vret! Keshtu qe me mire mundohu te tolerosh dhe te krijosh hapesire tek partneri , duke qene open mind perballe tij sesa te gerryhesh perbrenda duke fantazuar per gjera inegzistente. Nuk kam qene ndonje here xheloze dhe s'do jem kurre. Eshte nje cilesi qe nuk ka per te hyre kurre ne karakterin tim. Ju pershendes.

 19. #99
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ilda2013 Lexo postimin
  Xhelozia vret! Keshtu qe me mire mundohu te tolerosh dhe te krijosh hapesire tek partneri , duke qene open mind perballe tij sesa te gerryhesh perbrenda duke fantazuar per gjera inegzistente. Nuk kam qene ndonje here xheloze dhe s'do jem kurre. Eshte nje cilesi qe nuk ka per te hyre kurre ne karakterin tim. Ju pershendes.
  shum e drejt kjo qe thua ilda....por xhelozia ne fund te fundit eshte nje ndjenje..... nje ndjenje qe nuk e kontrollon dot......dhe nuk e ndan dot nga dashuria..
  ndonjeher lind pa shkas , nga frika e humbjes se personit qe do.....e ndonjeher nga rrethanat...
  duhet te jete me mase...normalisht....sepse ne te kundert kthehet tamam ne vrasesin e dashuris....

 20. #100
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Un nuk jam xheloz vetem se ta shqyej gojen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 2. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. SA XHELOZ JENI?
  Nga carolina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:03 PM