Sa xheloz/e jeni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 131
 1. #101
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  nejse...

 2. #102
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa te duash!

 3. #103
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jam mo si nuk jam....nese mashkullit tim i afrohet ndonje e beje lapidar ....fjala bie hahaha

 4. #104
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  ti mire qe e beke lapidare se te pakten duket ne toke , kurse une e dergoje me pushime ne hene hahahahahahahha shka

 5. #105
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendoji qs sa per te mbrojtur ate qe eshte e imja....( megjithse asnjeher si dihet

 6. #106
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  pak jam xheloz

 7. #107
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jam po nuk e di cfare xhelozie quhet kjo...se as e bezdis,dhe as i bie ne sy...vetem imagjinoj gjera ne mendje...dhe vij anes.......deri sa me vjen mendja prap ne vend!....

 8. #108
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  bised

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Jam po nuk e di cfare xhelozie quhet kjo...se as e bezdis,dhe as i bie ne sy...vetem imagjinoj gjera ne mendje...dhe vij anes.......deri sa me vjen mendja prap ne vend!....
  mendoje se mashkulli yt eshte shum i zgjuar , se te manipulon pa e kuptuar , qe ti te magjinosh dhe asgje te mos dyshosh ,

 9. #109
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shume i zgjuar eshte....por besoj se zgjuarsia e nje mashkulli apo nje femre nuk shihet aty...tek te beri listen e te dashurave....por tek menyra se si ai te trajton dhe se si te bene te ndihesh....

  per deri sa qe une e kam dhe me ka ne zemer,nuk kam arsye te dyshoj....por vetem ta dua ashtu sic une di...dhe te me doj ashtu sic ai di...pa komplekse....pa futur hundet ne hapsirat qe i duhen tjetrit....por vetem te shtrengosh zemren dhe ti thuash faleminderit qe egziston ne shpirtin tim...dhe une kam per detyre te te beje ty te lumtur....

 10. #110
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  tani ajo qe eshte e imja eshte e imja dhe pike....ska fjale per xhelozi ketu!!!!

 11. #111
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jam plot jam, nese nuk mjafton behem dhe me shume

 12. #112
  i/e rregjistruar Maska e Nesa1
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tung ju pershendes sa per temen xhelozi mendoj se esht diqka e bukur nese din ku xhelozon,sidomos un qe jam jasht vendit punoj kam shoqri te punes dhe me partnerin tim kam shum ptobleme se esht teper xheloz dhe nuk e pranon se e tepron veq diqka dua te them mos e teproni shum me xhelozin se qe 6 vjet jam bashk dhe xhelozija ka shkatrru shum sende ne jeten time

 13. #113
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Sa vjen e jam me shume, Ka te beje me moshen valle ???? lool

 14. #114
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jam ca....gjithmone kam qene...po nuk e jap veten hahahaha....me nje buzeqeshje e kaloj edhe kete "semundje"...timen....dhe eshte normale besoj...nuk ka dashuri pa xhelozi....

 15. #115
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Sa vjen e jam me shume, Ka te beje me moshen valle ???? lool

  haHHAAhahah me siguri ka te beje mosha

 16. #116
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kjo pyetje do me pershtatej me shum "Sa xheloz ishe ?" Se kur u desh te jem, nuk isha! Tani s'ka mė rendesi nėse jam apo jo...

 17. #117
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  une per vete te gjitheve i them sjam xheloze,por ne fakt jam icik si shuuuuuuuuuuuuuuume sa keqq,po edhe kam fatazi hahahahhhhahaah,por sjam e obsesionuar e kthej me shaka

 18. #118
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ashtu them edhe une...nuk jam...por ndonjehere me mbyt dicka e pa shpjegueshme ne fyt....sa me merr frymen...por rrall hahahha

 19. #119
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  une per vete te gjitheve i them sjam xheloze,por ne fakt jam icik si shuuuuuuuuuuuuuuume sa keqq,po edhe kam fatazi hahahahhhhahaah,por sjam e obsesionuar e kthej me shaka
  hmm

 20. #120
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hmm
  hahaahahahahahahahaha eeeeeeeeeeeee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 2. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. SA XHELOZ JENI?
  Nga carolina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:03 PM