Sa xheloz/e jeni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567
Rezultatet nga 121 deri tek 131 prej 131
 1. #121
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  hahaahahahahahahahaha eeeeeeeeeeeee
  eh.. !!

 2. #122
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  lere mos pyet fare me mire

 3. #123
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une jam xheloz sigurisht, nuk ka mashkull te mos jete xheloz, puna eshte a e kontrollojme xhelozine?

 4. #124
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ....Jam mbase ne extrem...por per sa kohe nuk ankohem...apo ta shpreh... le te jetojne te qete hahahahhaha

 5. #125
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....Jam mbase ne extrem...por per sa kohe nuk ankohem...apo ta shpreh... le te jetojne te qete hahahahhaha
  KURSE UN JAM .,,,,,,DHE E SHPREH....SI I BEHET ?

 6. #126
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  LABAJA mire ti ,

  un nuk jam xheloz po vetem se e bys me shikim.

 7. #127
  i/e rregjistruar 10% Maska e agusto
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Vendndodhja
  Fier, Albania
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  varet xhelozia nga partneri/a qe ke same e bukur me shume xhelozi do te kesh.

 8. #128
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  KURSE UN JAM .,,,,,,DHE E SHPREH....SI I BEHET ?
  hahahahahhaha asgje s'mund te behet motra....kam nje kushurir une...ajo eshte e cmendur....kur ai vonohej ajo thonte...te turperfofte zoti ishalla....te kapin ne flagranc...hahahahaha mos ta ngresh koken per gjithe jeten...hahahahahhahaha o zotttt....

  beje edhe ti si ajo...kur te ndjesh shenja ftohje....hahahahaha

 9. #129
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha asgje s'mund te behet motra....kam nje kushurir une...ajo eshte e cmendur....kur ai vonohej ajo thonte...te turperfofte zoti ishalla....te kapin ne flagranc...hahahahaha mos ta ngresh koken per gjithe jeten...hahahahahhahaha o zotttt....

  beje edhe ti si ajo...kur te ndjesh shenja ftohje....hahahahaha
  hahahahaha po kjo qenka ekstrem miii....
  kur dicka esht e teperuar dhe pa mas....esht gjithnje gabim......mirpo ne femrat kemi nje gje shum te keqe.....kemi nje imagjinat shuuum te zhvilluar.....kur nuhasim apo dyshojm ne dicka....vem ne levizje gjith receptoret...neuronet....shqisat.......te cilat i udheheq sic te thash pak me lart....e pashtershmja imagjinat....... ...

 10. #130
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha po kjo qenka ekstrem miii....
  kur dicka esht e teperuar dhe pa mas....esht gjithnje gabim......mirpo ne femrat kemi nje gje shum te keqe.....kemi nje imagjinat shuuum te zhvilluar.....kur nuhasim apo dyshojm ne dicka....vem ne levizje gjith receptoret...neuronet....shqisat.......te cilat i udheheq sic te thash pak me lart....e pashtershmja imagjinat....... ...

  hahahahahahhahah sa qesha me kete koment....o dhiiiiii ke fol bukur...eshte e verteta e hidhur

 11. #131
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhahah sa qesha me kete koment....o dhiiiiii ke fol bukur...eshte e verteta e hidhur
  po ju te dyja sqenkeni fare xhelozi fare mi ,
  ka dhe te te tjera si ju te dyja / qenkeni te pa pare ,
  sa pa fate jam , se vajza ime me mbyte me xhelozi,mi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 2. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 3. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 4. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM
 5. SA XHELOZ JENI?
  Nga carolina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:03 PM