“Play.me”, kanali i ri televiziv muzikor, prej 29 nėntorit do tė jetė nė Facebook dhe do tė bėhet i pari dhe i vetmi qė shikohet nė rrjetin social. Qė nė natėn e parė tė tij do tė ketė si protagoniste Beyonce. Rreth orės 22:30 do tė transmetohet pėrmbajtja e njė DVD-je, “I AmWorld Tour”, koncerti me tė cilin ylli i popit amerikan ka bėrė xhiron e botės. E gjitha muzika dhe programet e “Play.me” janė drejtpėrdrejt dhe me njė klikim mund tė shihen nga profili i gjithsecilit nė Facebook.