Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??

  Receta Gatimi

  Te lidhemi apo te mos lidhemi kjo esht ēėshtja ..... Shpesh per ne adoleshentet eshte si te thuash nje dilem qe te lidhemi apo jo ... mendime keni per kete teme ??

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  bej cte thote zemra e me mend ne koke...........qe mos besh gabime qe te te mbeten peng ne te ardhmen

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Pse mos te lidhemi,ska asgje te keqe,beni qef sa jeni te ri,por Kujdes me zgjedhjen e partnerit

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Pikerisht ky eshte problemi sepse ndonjehere te duket sikur personi qe ke ne krahe te genjen ....dmth qe nuk ke besim te plot apo nuk di se cte besh te besosh apo jo ne ato qe thot ....

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ti e ke llafin per adoleshentet (nga mosha 12-18 ) dhe po ti referohemi moshes 12-15-16 per mendimin tim esht sh sh heret per te tilla angazhime
  kurse ne moshen 17-18 nqs ty ta ndjen vertet te lidhesh nuk ka asnje problem mjafton qe te mos udhehiqesh 100% nga ndjenjat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tė "lidhemi seriozisht" me internetin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 11:13 AM