Receta Gatimi

Nokia X2, edhe i menēur edhe i lirė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Post Nokia X2, edhe i menēur edhe i lirė


  Nokia ka shtuar edhe njė telefon tė menēur mobil nė linjėn e saj tė telefonave, me lansimin e modelit tė ri tė telefonit tė cilin prodhuesi numėr njė nė botė e ka quajtur - Nokia X2-01.

  Modeli mė i ri i telefonit tė Nokia’s ka tastierė tė plotė QWERTY dhe ekran QVGA me 2.4 inē. Pėrveē specifikave tė cekura mė lartė, Nokia X2 gjithashtu posedon edhe VGA kamerė nė pjesėn e prapme, lidhje WiFi, GPRS / EDGE, ndėrsa pajisja peshon 107.5 gram.


  Mirėpo, kjo nuk ėshtė e tėra qė posedon ky model i telefonit tė Nokia’s, pasi qė specifikat tjera tė kėtij modeli pėrfshijnė edhe media-player tė integruar, FM radio dhe qasje nė Ovi Music Store, plus mikro kartelėn SD me 8GB.

  Pėrfundimisht, Nokia do tė ofrojė edhe njė telefon tė mirė pėr blerėsit potencial tė cilėt pėrveē karakteristikave tė avancuara, nė kėtė model do ta kenė edhe ēmimin e volitshėm. Vetėm 80 euro pėr njė tė tillė. Mirėpo, ende nuk dihen detajet e lansimit tė kėtij modeli nė treg. / Telegrafi /

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ufff kryeveper .Nokia cdo her me befasi te mira...

 3. #3
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  E kam kete telefon dhe jam teper i kenaqur.
  E vetmja gje qe nuk me pelqen eshte se ka nje camera VGA shume te dobet dhe seshte per te kryer foto.
  WiFi ska.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Kto telefonat e menēur me tastier me pelqejn shum

  BlackBerry psh ta then, po problemi te OS :/

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ka ikur koha e tastjerave mendoj, keto butonat jane per femije. Gishti im ze 8 butona njeheresh :/

 6. #6
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Jo e ke shume gabim.Telefonat "QWERTY" jane teper te thjeshte ne perdorim dhe te mundesojne te shkruash shpejte.
  Pershembull tek Note 2 ,nuk me terheq fare.Mezi shkruaj, dhe gjysmat me gabime!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Elti Vlore Lexo postimin
  Jo e ke shume gabim.Telefonat "QWERTY" jane teper te thjeshte ne perdorim dhe te mundesojne te shkruash shpejte.
  Pershembull tek Note 2 ,nuk me terheq fare.Mezi shkruaj, dhe gjysmat me gabime!
  Note 2 une e mbaj me 2 duar kur ta boj n'plan me ble ato, duhet me ble edhe 1 ēant ^_^ lol

  Telefonat me tastier (ose qwerty) m'pelqejn per arsye qe shkruan shpejt dhe pa gabime! N'iPhone jom msu goxha, po prap zor edhe prites :/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 11:40 AM
 2. Noizy “ha me dy lugė”, edhe Ēiljetėn, edhe Eni Koēin
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 05:35 PM
 3. HD 2 nga HTC, edhe telefon edhe kompjuter
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 03:37 PM
 4. Motorola paraqet edhe njė telefon tė menēur
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2010, 07:04 PM